Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koryto pro věrného poskoka. Další Sígr.
  • A co na to Ištván?????
  • Doufám, že prezident činí dobře ku prospěchu všem občanům.
  • Stále stejní korytáři a stále větší koryta.
  • Ten kdo přežil Gottwalda, Zápotockého a Husáka přežije i dnešní dobu. Není zač se stydět,ve světě vládli daleko podivnější vůdci a národy žijí dál a dál. Čtu-li si diskuse již ani nechci byť mám vztek sprostě se vyjadřovat spíše tak trochu komicky, protože bláznům se zdá být dobrý jakýkoliv svět. Včera mne oslovil na ulici asi 40letý štíhlý muž a zda nemám 5korun že je potřebuje. Nesl jsem 15kg starého papíru do sběrny abych dostal 22.50kč na půlku chleba. Polekaně jsem se na něj podíval i když nejsem drobného vzhledu. Nebojte se já vám nechci ublížit mě těch 5korun stačí. Pohodil jsem ruksakem a řekl že je ještě nemám. Víte že když jsem se vrátil tak tam ještě požadoval 5korun od druhých. Já již zase neměl peníze jen ten chleba který nechtěl. Krásný zdravý chlap nechtěl chleba nechtěl práci - chtěl peníze - nemají hlad chtějí peníze,peníze a pořád víc peněz.
    • Nejenže jsme přežili ale měli jsme se dobře, rozhodně líp než nyní!!
    • Trochu vám budu odporovat . Píšete , že jsme přežili . Ne , nepřežili . Přežili jedinci ale ne národ . Možná ( asi určitě ) právě protože chtěli přežít za každou cenu . Za vše se platí i za to přežití .
  • Ty vole, to je koryto. To stálo za to Miloše podpořit, ty vole.
  • Překlad článku do Češtiny.
    Miloušův kamarád provařený kariérista Rusnok dostal další protekční korýtko. Jiný
    hraboš jménem Fischer o sobě v prezidentské kampani tvrdil že je stoupencem knížete.
    Před 2 kolem přišel na to že Zeman má větší šanci usednout na hradě a hned podpořil
    jeho. .
    Poté mu Miloš dal protekční vládní korýtko. Ano tomu který jako premiér umožnil fotovoltajku
    tu zlodějnu století jak proti ní před volbama Milouš hřímal.
    Takže je to jasné kupčení s funkcema. Případ je jasný. Ištváne konejte!
    • Ištván koná jen když Zeman zapíská .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit