Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svádět ty vejce na EU, mráz či cokoli jiného no nevím. Bydlím cca 20 min. autem od nejbližšího německého PENNY , včera jsem tam dal za 10 vajec 1,09 eura. Tak asi v německu nebyl mráz a neplatí tam směrnice EU. Ach jo
    • Ten Claus je ale blb coooooooo.... *1*
  • Demence to je ono. To snad není možné. Tunel dědek.
  • Pro Míru.Je vidět ,že jsi opravdu blb.
    • Ne, Fanoši, blb jsi ty. Nejpodstatnější je to, že pan Klaus má tu drzost poučovat celý svět a ke všemu se vyjadřovat, ale nějak nám zapomněl říci kam zmizelo těch 850 nezaplacených miliard za tzv,privatizované státní podniky, které byly rozdáný gaunerům a vytunelovány a to bylo jeho dílo.
  • dle toho klause, nebo jak se ten senilitou po hlavě praštěný státník už jmenuje, za všechno může EU, ta dokonce snad nakonec může za to, že je v noci tma a ve dne světlo *1* *1* *1*
  • ...jo to mě také zajímá, kdo s. Klause vyslal do USA studovat a proč??? Za pár let pak prý vedl komunistickou delegaci do Rakouska (snad nikoliv jako imperialistický agent??).... Řekl bych, že kdyby tam opravdu něco nastudoval např. o ekonomice či demokracii západního střihu, určitě by dnes nepáchnul puchem případného vlastizrádce, ve prospěch ...vítězství komunizmu nad ekonomií..., jak sám zákeřně a pokrytecky hlásá do světa (na Summitu V4, na vrub EU)... a snad i proto fedruje blba Dobeše jakože ...nejlepšího ministra ...Jestliže je Dobeš vítězstvím zdravého rzumu, pak já se prohlašuji za lidský sliz a tupého byrokrata bez svědomí a zábran... mého názoru...
  • A kdo může za ta drahá vejce dnes? Nedávno jsem se dívala v obchodě a ty ceny jsou šílené. A pokud člověk chce vejce, která nepochází z velkochovu, tak je to ještě horší. Já jsem teda hrozně ráda, že my máme doma kurník pro slepice a chováme si vlastní slepice. Díky tomu máme domácí vajíčka celkem pravidelně. Bohužel ale ne každý má takovou možnost. 

  • Pište hodně komentáře-at je vidět vaší ubohost-fanos
    • Fonoši, zase tě v Bohnicích pustili k PC a ty zas píšeš samé p i č o v i n y, vem si prášek a zalehni, jinak ti dají injekci do palice a ty s z toho p o s e r e š, Pá, Pá.
  • Tajemství Václava Klause:
    http://ers.blog.cz/1103/tajemstvi-vaclava-klause

    Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....
    http://profesor-klaus.osoba.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit