Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se, že střízlivě nejsi schopný posoudit skoro nic. Já nejsem žádný Babišův fanda, ale pokouším se být objektivní pomoci poznání, kterého se mi dostává odevšad. Reaguješ na všechno moc negativisticky. Já opravdu nehodlám dělat Babišovi žádnou kladnou reklamu, na to si stačí sám. A buď trochu spravedlivější.
  • Je to typický havloid. Ten také zaprodal zemi USA za pár slibů, tzv. demokracie, hospodářského růstu a zvyšování životní úrovně.
    Všichni víme jak to dopadlo. Demokracii a vyšší životní úroveň mají opět pouze vyvolení straníci, zloději a podvodníci.
  • ... není vůbec od věci, když má Andrej reklamu také od zakomplexovaných zoufalců :)))
  • ... názor hodný primitiva, jako pokaždé :)))
  • Jestli bude jako Babiš , tak svoje firmy pěkně nakrmí státníma prachama.
  • Titulek napovídá, že autor článku není moc příznivcem ministra Babiše. A křivdí mu. Ať je jakýkoliv, ve financích má snahu udělat pořádek a omezovat bezbřehé utrácení našich peněz. Bohužel má smůlu, protože se mu tak nedaří kvůli koaličním partnerům, kteří by rozhazovali kde se dá. Babiš je v tom jako "sám voják v poli". Domnívám se, že vize jeho samotného, jak s penězi nakládat, by jistě byla dosud nejlepší způsob, jak šetřit naše peníze a nesypat je do hrdla nenažraných státních zaměstnanců a projektů "pro nikoho", jenom pro ně.
  • Vaše starosti a Rotschildovy prachy...
  • ... krabičák se v tobě nikdy nezapře :)))
  • ... přesně tak :)))
  • ... asi tam mají také pitomce tvého formátu :)))
  • ... nikdy se nenaučíš psát, natož myslet, srágoro :)))
  • ... Kalenda se jednou zase líznul :)))
  • ten preziudent je z teheranu!!!!! kdo se mi ulehci a ja otebvru usta a reknu pocasi a vysvetlim!!!!! pozoooor!!! v\savetlim jak je pravda a v televizni pocasii!!!!!!!
  • Co má Argentinský prezident společného s naším ministrem financí?
    Oba mají peníze a oba vyhráli nějaké volby. To je tak asi všechno.
    Každý chce nějak zaujmout. I autor tohoto článku se o to pokouší.
    A když tam nenacpe toho Babiše, tak to nikdo nebude číst!
    Koho zajímá Argentinský prezident? *3*
  • Nebo, mají v Argentíně taky komunistofašistokágébáky?
  • Nemůže je potkat nic horšího, než nás, co se prezidenta týká.
  • slušná verze Babiše?Kdo vás platí tiscali zmetek Kalousek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit