Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myrka bude mít podobné, či ještě nižší IQ.

  • A kde si nechal zdravý rozum, soudruhu?

  • Čumáčku ňu ňu, v tomto svém diskusním příspěvku máš čtyři češtinářské chyby. Píšeš retardům ? Piš častěji, dobrá Čech.

  • Pod to bych se podepsal.

  • Bohudík 

  • Je mě to buřt a ty jsi nedal ani zlomek k tématu tak nekňuč 

  • Ale jenom ty to omíláš pořád dokola.

  • U nás bylo milion komoušů.

  • vanhorne

    Bohuzel. 😞

  • Nezlobte se, s blbcem nemá cenu ztrácet čas. Opravdu ne.

    Žijte blaze ve své bublině pokřiveného pohledu na svět, v roli hlupáka, kterou opravdu nemusíte ani moc hrát. Vaše role je totiž na hlupáka šitá.

  • Nezlobte se, s blbcem nemá cenu ztrácet čas. Opravdu ne.

    Žijte blaze ve své bublině pokřiveného pohledu na svět, v roli hlupáka, kterou opravdu nemusíte ani moc hrát. Vaše role je totiž na hlupáka šitá.

  • Čumáčku ňu ňu, v tomto svém diskusním příspěvku máš minimálně pět češtinářských chyb. Nedivil bych se, kdybys měl z jazyka českého někdy v pololetí na základní škole čtyřku. Ale - rozhodně piš častěji. Čtení stojí za to. Svolal jsem ke tvému textu příslušníky rodiny.   :-)

  • Kdyby měl střet zájmů jen nejvyšší kobliha, bylo by u nás dobře. Že 300 největších byl jmenován jenom tenhle jeden. V pořádku?

  • Ten je vítal B l b

  • Ale odešel , kdežto soudruh prezident zůstal s ještě schvaloval invazi

  • Čti diskuse dozvíš se víc. Opakovat se nebudu.

  • Evidentně ti chybí zdravý mozek.

  • Bývalý hradní - v KSČ 2roky...

    ...kdo mně - KIMCIDE ...

  • vanhorne

    Ja videl maleho Petrika, jak hazi Molotov cocktail na Rusky tank.

  • vanhorne

    Po kolika letech se stal Venca  II. presidentem a estebak Bures-Babis premierem? Podekujte tomu kulisakovi, ktery prisel s novym budovatelskym heslem, "Nejsme jako oni". Neni opilcik  Zeman nahodou take byvaly komous?😊

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit