Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hamáček má pravdu.
  • ten hamáček to je taky pěkná zrůda


  • KIMCID
    https://www.novinky.cz/domaci/511448-cssd-akceptuje-zemanuv-scenar.html
  • Pan prezident jedná přesně podle litery ústavy!

    • Krást nicky, to je doména Zemanovy svoloči, co?
      • Jsem svoloč a rád si tady pokecám sám se sebou.

      • KIMCID

        píšeš si sam se sebou?

  • StanikKolarik

    Problém je, že ten ruský šváb na Hradě funguje úplně jinak - on si myslí,
    že když je přímo zvolený tou debilnější polovinou národa, tak stojí nad
    Ústavou a nad vším. Doufejme, že se Sněmovna nepodělá a ta Senátní
    žaloba projde.

    Vcelku dobře je to shrnuto zde: http://politicon.eu/2018/08/proc-to-ti-vlastizradci-delaji-je-zeman-rusky-agent/

    • josef.chmela

      Nejhorší je, že ti největší hlupáci si vždy myslí, že jsou nejchytřejší. Ty jsi zářivým příkladem toho největšího hlupáka.

    • KIMCID

      Problem je že máš švaba na mozku.

  • pavel.zajda.7
    Tragikomedie pokračuje.. ožralý, mstivý , nechutný  Zeman proti dvěma impotentům Bureše a Hamáčka, fujtaybl!
    • KIMCID

      Bezmoc co

  • Hamacek tvrdi, ze Zeman se pohybuje za hranici Ustavy. Jsem zvedavy jak bude CSSD hlasovat ohledne Zemana.

  • Já bych doporučil Ovčáčka, šašci jsou od nepaměti s kulturou spjatí a hradní principál Miloš Zeman by se radostí počůral.

  • Zbytečné komplikace z titulu sabotérských snah Zemana.
  • Omyl - navrhuje JUDr. Kateřinu KALISTOVOU!!!

    Ten titul je totiž velmi významnou složkou nejen jejího jména, ale i její osobnosti!

    Právnické vzdělání této ženy je nezpochybnitelné a znalost prostředí umění vynikající!

    Ne, jako u těch ..., co byli navrhováni, případně zastávali tento post předtím

    • Uvádět titul před jménem je slušnost - ne-li povinnost!

      Nikde ho JUDr. Kalistová neukradla a ani ho nedostala zadarmo! 

      • Bývaly doby, kdy absolventi tzv. "Vokovické Sorbony" po "studiu" a "pochopení" tzv. "marxistmu-leninismu" získali titul RSdr. (Rozhodnutím Strany Doktor) 😀😂😛

        • Paní doktorka Kalistová studovala  v letech 1996 - 2003 na Právnické fakultě University Karlovy v Praze...

          V roce 2007 pak vykonala rigorózní zkoušky k získání doktorátu práv na téže Právnické fakultě  University Karlovy v Praze...

          "Vokovická Sorbona" byla v té době dávno "politickou mrtvolou"!

          Vaše snaha o denunciaci JUDr. Kalistové je přinejmenším trapná...

          • Velice se omlouvám, pí JUDr. Kalistovou neznám a ani v nejmenším nechci znevažovat její osobu. Můj příspěvek měl být pouhou připomínkou dob minulých a byl umístěn na nevhodném místě. Ani v nejmenším jsem ho nemínil spojovat s osobou pí JUDr. Kalistové.

            Prosím za prominutí.

            • josef.chmela

              Blázni, tvého typu, se omlouvat nemusí. Od nich každý všechno bere jako folklór.

            • Snad ještě dodám, že i za komunismu měla právnická fakulta University Karlovy vysokou úroveň a vystudovali tam lidé, kteří nebyli zrovna "zapálení" pro komunismus. Museli se ovšem učit a složit také povinné zkoušky z marxismu-leninismu tak jako na jiných VŠ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit