Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten živočich je jako vystřižený z románu profesora Augusty - šavlozubý tygr. Buď se blbě tlemí nebo zvrací. *11*
  • Máme přeci co jsme chtěli za pana prezidenta obyčejného chlapa , nebo jsme to nechtěli???????
  • Ten zmetek ožrala jen aby on se neutopil chlastem ta viroza 39:2 promile šmejd .hulvat
  • P.S. Na tý fotce už začínáš chytat ksicht jak jelcin v době "největší slávy". Tak začínám mít pocit, že už vážně zase patříme na Východ.
  • Aby ses, Milošku, neutopil dřív ty. V chlastu.
  • Vyprávěl mi kamarád,který bydlí u Sázavy,že naproti jeho domu byla záplavová louka,kde se nesmělo stavět.Pak přišel rok 1989 s převlečenými demokraty a louka byla stavební za patřiční obelusk.Výsledek záplava za záplavou.
  • Blb nic jiného než blbiny říkat nebude. *2* ,viď Miloši *8*
  • Ano, ten zloděj nicku má v hlavě opravdu velké ticho. S Tvým názorem se ztotožňuji.
  • http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekonomika/_zprava/1221363 ... pak klikněte na audio ...
  • Zakejhala no a co? Na hrubý pytel hrubá záplata a já podle toho, takže to klidně mohlo být na mě no. Až ty děti vyrostou tak se nebudeš stačit divit. Když ne doma, pochytí to jinde a doma budou dělat miliuse. Až jednou nezaregistrují přítomnost rodiče, nastane šok. Jinak a konec konců, na sprosťáky sprostě, na hulváty hulvátsky, jinak bude člověk za blba. Ono to Ježíšovo "nastav druhou tvář" už fungovat nebude.
  • Hele vole Alfons! Jsi správný komunista! Podle Tebe se nesmí nikdo k ničemu nijak
    vyjadřovat, řídit se musí stranickou nalajnovanou linií! Šlápl jsi nějak do hovna-lejna,
    smrdíš jako jako prase, ale spíš jsi, podle Antonína Kapka, exšéfa MěO KSČ v Praze,
    který se po "sametu" nadvakrát oddělal, ožralý. A ožralci, už notorici, bývají upřímní,
    myslí si, že to oni řeknou, je svatosvatá pravda a přes to vlak nejede!
    Alfons! Už jsme zažili, že nikdo nemohl říct, co si myslí! Tys to asi nezažil. Jsi mladý,
    ožralý, slyšels už od Kikiny, že ON má vždy pravdu! Jenomže my nešlapeme do lejna,
    proto nesmrdíme! Dej si za nás ještě nějakou štamprdli, ať Ti to stojí za to! Zdar!
  • Už jsem si vybavil, koho mi ta řeč připomíná: PORUČÍK MAZUREK! *1* *1* *1*
  • Opět??? V týhle zemi někdy byl ráj?? Kdy prosímvás? Vy pamatujete 1. republiku? *1* A myslíte, že po těch třech emigračních vlnách (1938, 1948, 1968) v téhle zemi ještě nějací slušní, poctivý a také SCHOPNÍ lidé ještě zůstali? A pokud tu jsou, proč by se měli hrnout mýrnix týrnix zrovna do vlády??? *1*
  • Ano a tato zcestná představa, totiž že jsme si všichni rovni, ať máme IQ 80 nebo 120 - a že tudíž že všichni máme právo do všeho kecat stejným dílem - je příčinou, proč tzv. demokracie nefunguje a fungovat nemůže (statisticky větší procento blbců v populaci vždy přehlasuje ty chytřejší, kteří jsou schopni věci domýšlet do důsledků), a to dokonce i kdyby se nepodvádělo. *1* *2*
  • ... magorum jako ty to nemuze vadit, pako :(((
  • ... největší prezidentský *d*ot na zeměkouli :(((
  • Takže zpátky socializmus???ach jo..fakt vás některé lidi nechápu..jak dokážete do takových věcí tahat politiku..ach jo..to je nepochopitelný..
  • Obyčejný vypitý imbecil. Michal Vohnout
  • ahoj anonyme,pozdě bycha honit.tady je každá rada drahá.
  • souhlasím ,o Bože varuj nás před nim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit