Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jste si, tupé ovce, zvolily, to máte. Já jsem toho sprostého dlaždiče z Vysočiny a Putinova poskoka nevolil.
  • ANO 12 plusek, jsi mistr *15* *15* *15* *15* *15*

    zase začínáš panikařit ? haló blbe BTW ? *15*
  • hlavně, že ty jsi znalec soudruhu BTW, ze zaprděné garsonky placené daňovými poplatníky *15*
  • Závist.
  • Ruská špína je tvoje bába
  • " nechá proplatit náhrady "
    O tom nepochybuj a budou tam i nejmenovane nahrady u kterych se nemusi dokladat,zac a proc.Krava se musi dojit, kdyz je dojna.Narod rad zaplati,co by vdecny lid neudelal pro sveho milovaneho taticka, Milouska?
  • asi těžko ty ruská špíno, pokud by mi někdo unesl děti, dal bych za ně cokoliv na světě abych je dostal domů, vykradl bych banku a klidně zastřelil prezidenta, protože láska k dětem je to nejsilnější co může člověk cítit a ty holky jsou češky, jsou to dcery našeho národa, tu částku co za ně stát zaplatil už to ožralé hradní prase prožralo se svým ansáblem desetkrát..

    pro tebe by byla za tvé děti ta částka vysoká, že by se ti nevyplatilo je dostat zpět ? co ty špinavej dobytku ?
  • Ty tomu tak rozumíš, ty vymrdanče z redakce Tiscali...
  • vanhorne
    "Hlavní položku tvořily náklady na občerstvení, které v roce 2014 obnášely 183 201 korun, v roce 2015 to bylo 234 603 korun a loni 256 449 korun."
    Zeman si pred nejakym casem stezoval, ze mu doktori zakazali chlastat.
    Ale podle stoupajicich nakladu na jeho obcerstveni to vypada, ze toho kazdym
    rokem hradni chasa vychlasta vice.Bude to asi tim, ze u alkoholiku plati, cim vice toho vyzere, tim ma vetsi zizen coz je prirozene, protoze alcohol vysusuje.Kdo nepije ten nezije.☺
  • To jsou jen takové haléře.To církevní restituce,které nám naservíroval Kalousek,Bělobrádek,
    Nečas a Gazdík nás příjdou pěkně draho.Ty budou ještě nenarozené generace dlouho splácet.Jen mne zaráží,že všechny příjmy jsou daněné a copak takhle poplatky z pohřbů,
    desátek při kázáních a svatbách.To není příjem? Už by se mělo ministerstvo financí na tyto
    "černé" peníze také podívat!.Ani bych se nedivil,kdyby to šlo na konto lidovců.
    To by potom pan Jurečka s Bělobrádkem přestali žvanit o skromnosti a spravedlnosti.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Mě by zase zajímalo, zda celý Ovčinec si při těch výletech nechá proplatit náhrady na služební cestě. Vsadil bych se, že na 100%.
  • Na Russia Today psali, že Zeman navrhoval přivézt z Česka prase od Bureše a uspořádat na zahradě Bílého domu zabíjačku. Trump prý raději ani neodpověděl, chudák Kmoníček, prý dostane zase holí *1*
  • Já bych ty vyžírky z Hradu hnala, nevědí už, kde by se zadarmo nažrali, to se pak staví vily Mynářům a jiné pakáži z Hradu! Kouska studu ta banda nemá. Ožrat se, nažrat se, říci pár lží a blbostí a daňoví poplatníci plaťte.
  • ... tiscaláci tradičně pohodili svému zdejšímu stádu primitivů přiměřeně primitivní plk :)))
  • Já bych do Bílého domu na návštěvu taky nejela, kdybych si tam musela všechno žrádlo a chlast platit ze svého.
  • Těch pár peněz už tu kasu nezrujnuje. Navíc tam nejsem tak že ho nemusím poslouchat.
  • Herman a celá lidovecká smečka dokazuje použitelnosti za každelho režimu.
  • Daňoví poplatníci to rádi zaplatí. Z hejtmanovi kapsy to nejde.
  • Koblihový hejtman už leští skleničky a popelnířky!
  • pravými jmény. Nejvíc se ve věci čertí l i d o v c i. Je to právě ta verbež, díky které musíme církvi platit na restitucích velké miliony. Všichni.Jen tak, protože si to vydupali.MY platíme za majetek, který černoprdelnícká banda po staletí nakradla. A tihle bezcharakterní psi vykřikují slova o šetrnosti? Navíc: loni na podzim právě tihle podrazáci vyrazili na sraz sudetoněmeckého landsmanšaftu. A TAM nějaký Herman, ministr podkuřoval skopčákům že vše je zapomenuto ... celá okupace. Jo hoši není. Není a jen bude šance, poženeme německá prasata i v r 2017 třeba vidlemi. Protože tady lidˇáky a skopčáky nemáme rádi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit