Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni jsou v normální nemocnici? Já myslel, že v Bohnicích.

  • Jj - a to se snaží tvářit, aspoň trochu, že je " v obraze"...🤭

  • Na tom obrázku vypadá, jako když neví kdo je, kde je a co se děje.

    A "tohleto" si stádo zvolilo jako svého pasáka.

  • S tebou se nikdo nebaví ty žebráku. Popisy tvých aktivit v tvoji milovaný DDR jsou vyčerpávající . Cechy nekradla tady !! Poznavas se okoune .?  Ted jsme tady měli železnou neděli. Tebe jsem mezi tou lůzou viděl asi 100 krát. Co ti tobě rovní tady všecko neseberou člověk nevěří i když to vidí. Nechtěl bych na tom být jako ty .  Kde domov tvůj okoune ?  Popelnice a odpad tvůj domov. 

  • Keťáku neopruzuj tady trpným vnucováním. Kdo tak asi myslíš, že tobě obyčejné špíně z pod mostu odpoví? Pěkné je, že otevřeně přiznáváš, že doma pod mostkem nemáš nic. Krom páchnoucích igeletek a 2 kočárků na svoz žebroty.Tak tady nehraj haura a z cizí země. Jsi přeci obyčejný chudý skopčák ze sousední DDR. Výběrčí popelnic a věrný zákazník východoněmeckého  Aldika. A i tam sekce s prošlým a slevněným zbožím. Ty "zápaďáku".

  • Bohužel nemám možnost poslechnout si český rádio ani televizi ani nic jinýho. Tak se musim zeptat tady. Nehrajou v tom vyjmenovaným od rána závažný tragicky cajdáky v fis dur cé mol a pičikáto ? Už jsem to tak zažil kdysi. 

  • vanhorne
  • Pro Josef.novak

    Chlapče tobě museli hodně v mládí ubližovat, zřejmě otčím to se pozná

  • vanhorne

    Ted zacne uradovat VPOTCR Bures, ne?

  • KIMCID

    Nech si zdát

  • KIMCID

    Přesně tak

  • "abdikovat ze zdravotních důvodů"

     Nebude! Mynář s Nejedlým mu to nedovolí.

  • Jednoho ani druhého vůbec, ale vůbec nemusím, ale přeji jim brzké uzdravení. Ať se uklidí někam do ústraní a tam v klidu tráví zbytek svého života zde na této Zemi. 

  • Oba jsou dobrými hráči šachů.

    Na jednom pokoji nebudou - ale občasné vzájemné návštěvy jim prospějí...

    A kdo ví, zda pan. M. Zeman nebude "abdikovat ze zdravotních důvodů"--- 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit