Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to inteligentní nabídka z úst (z pera) VRCHNÍHO VELITELE ČESKÉ ARMÁDY.

    Bránit Evropu před přílivem muslimů je nanejvýše potřebné... 

    • vanhorne

      "nanejvýše potřebné.."

      Prvni kroky k musulmanisaci Nemecka udajne zacal uz ve Tricatych letech Hitler. Otevrel dvirka pro 3,000 vybranych rodin z Arabskeho sveta abyse usidlily v Nemecku a sirily pravouv viru. Proto jim Merkele otevrela brany dokoran. Musulmanska vira byla pro Hitlera prijatelna, protoze meli spolecneho nepritele a pritazliva pro neho byla tim, ze Germani maji Walhallu, stejne jako muslimove maji neco podobneho pro sve bojovniky.

      https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world

      • Málo se mluví a píše o tom, že Němci vytvořili muslimské divize SS. Takže  k nim Makrela pocítila vděk za Onkel Adolfa.

      • Hitlerova snaha směřovala k ovládnutí tehdejší britské kolonie Palestiny,

        dnes Státu Israel. A musulmani byli proti Britům, kteří toto území ovládali

        celkem přirozeným nepřítelem. Hitler (a  Wüstenfuchs Rommel) zde chtěl

        vytvořit koridor k ovládnutí Indie, ale hlavně  k ovládnutí Perského zálivu 

        (+ Suezu)  pro  transport ropy  z  nově objevených nalezišť ropy v Saudské

        Arabii. Ropa to byla,  kterou  německé bestie potřebovaly ke krmení tanků,

        ponorek, letadel i ostatních dopravních prostředků k vedení války. Výroba

        z uhlí a ropa z Balkánu k tomu nestačila.  

  • Přiznám se, že mne ta Zemanova reakce příjemně překvapila. Něco takového bych od něho nečekal. Spíš bych čekal, že se bude zastávat toho ukrajinského rudofašistického komunistického diktátora.

    • Také jsem byl v údivu, čekal jsem, že vyšle naše vojáky na pomoc ruským silám na území Běloruska.

      Možná to bude tím, že je po šedesáti letech poprvé střízlivej.

  • Cirhozni figura, jak už tady správně popsáno po 60 letech náhodou na antabusu, nabízí k dispozici " armádu", takový sranda spolek, kterej nevytáh ul už 500 let do války. Češi tradičně kapituluji bez boje, my Češi neválčíme.... 

    To už snad ať pošle, Teda slíbí batalion pavouků bez nohou, buchty s meruňkama nebo něco podobného. K dokonalosti chybí uz jen udělat z dědka okouna janaka občanskýho generála a začít s mobilizací. Nejlíp ve Vrbeticich. Tam už to všichni agenti znají. 

  • josef.chmela

    Jsou to všechno pokritci. Když Turecko pouštělo běžence do EU přes Řecko, tak EU poslala Turecku miliardy Eur aby si je v Turecku nechali. Když bězence pouští Lukašenko, tak EU a USA ho obviní v podstatě z pašování lidí, vydírání a uvalí  na něj ještě větší sankce.

  • Poláci od nás už žádnou pomoc chtít nebudou. Víme proč, že.....

    • vanhorne

      "Víme proč, že....."

      Proč?

      • Také by mě zajímalo proč...

        • Důl Turów ti nic neříká, pitomo. Hlavně, že jsi tady s více nicky, viď ty hňupe...ha...ha...

          • Hrach15 - vzhledem k tomu, že článek je o pomoci na polských hranicích, mě důl nenapadl...

            Jinak - stačí vyjet na kopec "albrechťák" a celý důl = měsíční krajinu, máš jako na dlani...

            Hňup a pitoma, který je zde pod několika přezdívkami - používám tvá přirovnání - jsi ty...

            Já používám pouze jednu...

            • Kdybys nekecal, kornoute.

              • Reakce na příspěvek:

                Opět soudíš podle sebe...

                • Reakce na příspěvek:

                  Kde máš své dvojče Obcana, je já zapomněl, to jsi taky ty, kolobezka.1

                  • Reakce na příspěvek:

                    Opět nemáš pravdu...😀

  • mun.go

    Polsko se postavilo proti novým sankcím proti Bělorusku

    Varšava nechce zavádět nové sankce proti Bělorusku. Oznámil to polský premiér Mateusz Morawiecki.

  • Viděl bych to takhle.....civilizované německé jednotky postoupí na osu Gdaňsk-Waršava- Katovice......českoni přes Těšínsko zaberou Krakow a zbytek bych nechal Bělorusům. Polští barbaři musí být svými bývalými  německými spojenci  poučeni, co to znamená CIVILIZOVANOST a  otevřenost východním utečencům. Od nás se Poláci poučí, co to je "vrazit kudlu do zad" jak nám to provedli v září 38. No a Bělorusko  si pouze vezme zpět území, která do roku 1914 patřila Rusku, než je Bolševici darovali Německu.

  • ....se sám ani nenažere a chce táhnout do války...............😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit