Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opičáčku, chtělo by to zopakovat si gramatiku pro ZŠ: ovečky volilY. 😉


  • Já jsem volil jiného. Ale v naší zemi převládají ovce, kterým stačí pár hospodských "lidových" keců a opileckých "mouder". Proto se stále brodíme v tom postkomunistickém hnojníku.

  • Ty vidíš dvojmo...?

    Tak už nechlastej...


  • To je tvoje dvojče, pitomo...ha...ha....

  • A to píšeš komu ...

    Já zde žádného Simona nevidím...

  • Kysela tam cituje paragrafy. Nauč se číst.

  • A ta funkce by měla vyžadovat ( vyžaduje) zdravý rozum a ne mozek zaslepený nenávistí, arogancí, zlobou, samolibostí, závistí...a tak by se dalo pokračova ve vlastnostech naději vrchního velitele...

  • josef.chmela

    Kde není myšlenka, tam je nadávka.

  • Když budou nezbytné, tak prostě budou. To je život.

    Pan Zeman by si mohl uvědomit, že např. invalidní křeslo nesnižuje respekt k člověku. Lepší, než když ho osobní strážce drží vzadu za gatě. 

    Je to respekt k věku a času a ten nikdo nezastaví. Ani pan Zeman ne. 

    Nezesměšňuji jeho zdraví a věk, jen konstatuji, že každá životní situace má své důstojné řešení. 

  • Bohužel jde o funkci nikoliv o vzhled.

    Příště musíme zvolit lepého mladíka s hlubokýma modrýma očima a ostře řezanými rysy s pekáčem buchet na břiše. To jsou hlavní charakteristické rysy skvělého prezidenta. USA - náš vzor.

    Berme to s humorem. 

  • Abys tady nescházel, ty pitomo občanský Sajmonův. Můžeš to zase vymazat, pablbe...ha...ha...

  • Gorobilypes

    To byl dotaz !Dokážeš odpovědět ,nebo jen papouškuješ Kyselu bez vlastního použití mozku.

  • A že jste si tedy nezvolil někoho jiného, když se Vám tento nelíbí ?

  • Vrchní velitel má povinnost, danou mu zákonem, úkolovat a kontrolovat jemu podřízené ozbrojené složky státu.

  • Že se tady bavíte o vaginovinách.

  • Na světě je hodně těžkých havárií, ale největší havárie je s takovým blbcem jako jsi ty.

  • Sajmon, vrchní velitel Tiscali....vidíš Sajmone kam až jsi to dotáhl.....

  • Vrchní velitel 😯😀😀😂😛

  • josef.chmela

    Tak ty jsi taky soudruh? A máte na základce svou buňku?

  • josef.chmela

    No a co. To si přečtu i jinde, když budu chtít. Co tím chtěl kopírovací autor říci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit