Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dajtě im cepy, nech sa pobijů! *16*
  • Až tady bude pan Kalousek pokřikovat na pana Babiše, měl by si připomenout, že svému kamarádovi a předsedovi, miliardáři Schwarzenbergovi jeho vláda přiklepávala také dotace. A když porušil dotační podmínky, tak mu prominul vrácení celé dotace kvůli chybám a nesrovnalostem, konkrétně 4,5 milionů korun. O machinátorech z ČSSD a ODS, kteří mají za sebou machinace s miliardami z evropských fondů, darmo mluvit! Příkladem je Regionální operační program Severozápad, který šetří policie a kde svědci dokonce veřejně přiznali, že peníze tekly do stranických pokladen,“
  • odpověď Jiřího Drahoše na otázku, proč kandiduje. Odpověděl nikoli programem a novými zajímavými nápady na zlepšení života občanů, ale tím, že jeho podporovatelé (!) si přejí, aby byl zvolen a nahradil Miloše Zemana! Celé letošní prezidentské volby tedy nejsou o ničem jiném než o likvidaci současného prezidenta a následně i premiéra ve prospěch zahraničních zájmů
  • By jsi se divil Lojzíku a navíc je to vrchní velitel ozbrojených sil!
    Kdyby nemohl,tak by tam nechali dobrosera dildo Drahoše.
  • a ty ko ko ta místo mozku
  • pokud někdo touží po Molenbecku ,stanném právu,útlaku proti svým ženám, tak Drahoš vám to zajistí do 5 let. *8*
  • Proč nejsem překvapen prohlášením p. Drahoše. "Nyní se musíme soustředit na voliče mimo Prahu". Chalp z děniny si hraje na pražáka (rychle zapoměl odkud je) a najednou si vzpoměl na ostatní .Pak až zase za 5 let. To je kandidát opravdu k nezaplacení. Děda vždy říkal , že pragocentrismus dělají né pražíci ale ti co jim lezou do kukátka aby se zavděčili. *13*
  • Je to jasný,Jégl je mistr lživých propagací, ale stejně to píše jen za prachy a aby rozděloval národ.Pražská kavárna-galérka to nemůže vyhrát proti celé republice.12% či 800 tisíc hlasů se nedožene i když se Jégl marně snaží.Měl by také vstoupit do diskuse! Myslím,že celé diskusní forum na Tiskali a i jinde je jen provokace a průzkum veřejného mínění.Čím víc lidí odpoví,tím víc peněz Jégl dostane a možná i nějakou tu novinářskou cenu.Bylo by třeba ho ignorovat a nenechat se vyprovokovat.Dokázali by jsme to?Je to chalenge! *3*
  • A ty asi vlčí mlhu.
  • To je pravda,tuto pravomoc nemá ani předseda vlády a žádný jednotlivec ale politika prezidenta,velmi ovlivnuje myšlení lidí a ještě navíc když se jim prostřednictvím medií,např.ČT podávají nepravdivé informace.Názory Zemana jsou už desetiletí veřejně známé ale Drahoš jen promluvil tekl mi pot po zádech,vždyt ten by prodal republiku komukoliv kdo ho dostane na hrad.Jsem křestan a nerad by jsem ještě konvertoval násilně k islámu a to ted myslím vážně,tady končí sranda.Europolitici jsou bud hloupí nebo je jim to jedno.V tomto případě má i demokracie své hranice.Navíc Drahoš je ze svých výroků vlezdoprdelka eurodarebákům a jiným magalomanům.Děkuji nechci,v Česku jsem se narodil,téměř celý život prožil a nechci se dívat na pár megalomanů,kteří chtějí naší historii vyměnit za své koryto.
  • Opět jsem přečetl nadpis a nemýlil jsem se *12* jégl=tiscali=žumpa *11* *11* *11*
  • Křivá huba, věstí neštěstí.
  • drahoš je falešný jako ty jeho brýle
  • vždyť to jsou všechno demokraté, stejně jako byl venca flaška ruzyně, a jejich demokratický vzor spojené státy americkoteroristické
  • Pan Drahoš na to nemá,ale to uvidíte v debatě,nechá se snadno ovlivnit !!!
  • TISCALI = ŽUMPA
    Chudáci nepřátelé Zemana ,musí být hodně zoufalí ,když píší takovéhle nenávistné články , ale naštěstí jim to není nic platné.Vždyť toho neznámého zoufalce podporuje jenom přiblblá Praha a kavárna
  • Na nic z toho co jste jmenoval, nemá prezident pravomoc o tom rozhodnout! *1* *1*
  • Jestli chcete Euro a platit dluhy Řecka,Itálie etc,jestli chcete Syřany,Íránce etc na svém dvorku a další Drahošovské radikální změny,prosím volte jej ale později nenadávejte že vám někdo způsobil škodu či dokonce někoho blízkého zavraždil.Jeho myšlení je všeobecně známo a proto počítejte takže s důsledky svého chování u voleb.Nerad by jsem se díval jak se naše země mění v muslimskou otrockou zemi.Více není co dodat.Stačí sledovat Piráty s jejich přiblblými názory a mrazí mně v zádech.Je to na vás,jak tady budeme žít v budoucnu a hlavně naše děti jestli budou nosit burky.
  • Škoda, že Babišovi se zeman přestal líbit, díky lidem kolem něho a také jeho směrování na východ. Asi tedy jeho volba nedopadne. *14*
  • Normálně už začínám mít strach, že odklopím prkno na haj*lu a vyskočí na mě Drahoš. No, jen masírujte a dopadne to jako posledně... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit