Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..zvýšit o skoro 13% výdaje ....největšímu válečnému štváči rozpočet ... tak to je síla .. že tak nezvýšili důchody, tyto zlodějská prasata

  • A co bych mu tak mohl závidět?

  • KIMCID

    Ale houby, jen jsi si změnil Nick. Jsi srab nic víc. 

    Měň ty nicky často ,stejně ti to nepomůže.

  • Asi špatní počtáři, vychází to v průměru na 58.000,-, ano všechny složky státu začínají šetřit, MPA má také vyšší rozpočet a to myslela, že ušetří 40 milionů.

  • Já jsem tady nový, ale zdá se mi, že i moucha má lepší duševní pochody, než vy. Kolikrát jste opakoval ročník na ZŠ ?

  • Jestli je doktor fakt moudrý, má se čím chlubit a co v diskusi nabídnout. Vy můžete jen závidět ?

  • To se Pávek co okupuje hrádek bude mít. 💸💸💸💸💸

  • Zato teď ubližuje.

  • Doktore, zas ukazuješ svou moudrost?

  • KIMCID

    Vzhledem k tomu, že se identifikuješ jako moucha.Ty budete ještě zítra v psychiatrické léčebně. A až tě pustí , běž si olizovat svého soudruha Pávka.

  • Mluvil jsem o těch, co se zaprodají. Těm říkám banda. Je dobře, že jsou i jiní. 

  • Na někoho se sbírají víčka od Pet lahví a tihle si přihrají k už tak tučnému pašaliku 62 Mega. Takhle si tu žijeme. 

  • mun.go

    Tady bych tak negeneralizoval, Jindřichu. Jsou i opravdoví umělci (nemyslím tím Davida Černého) a také se (není jich mnoho, ale jsou) vyskytují neprodejní novináři.

  • Je to pro mě ponižující, při vaší zanedbatelné úrovni duševních pochodů. Ale nešť: moc ráda usedám na ho.na. Kde se budete nacházet zítra dopoledne ?

  • To se mu to utrácí z peněz důchodců 

  • Myslim že ne. Od převratu tam i přes sliby vidime krást větší a větší hov ada. 90% jich v něčem jede...

  • Ať všude jezdí na té své motorce a ušetří a snad se mu ten pád už konečně povede.

  • Toto nikdo nedokáže zopakovat:

    https://youtu.be/zKPnzge8DsI?si=HmdjB0NvXvH1jOcp

  • Nebudu vám opičáku stále dokola papouškovat, že a proč, děláte chybu.

  • josef.chmela

    Pro ty co mají v mozku místo "chlopní" pouze igelitový pytlík. Eurovolby odmítám z důvodu odmítání existence celé EU. Proto nemohu ani volit. Do PS ČR volím pravidelně a volím ty strany, které mají v programu vystoupení z EU a NATO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit