Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není chyba v názvu? Gazdík myslí? Antiparoubku máte skvělý nick a báječný slovník a myšlenkový potenciál ! Přeji vám klidné Vánoce a knihu o převýchově a etiketě! Věřím,že číst umíte,i když to z vašich reakcí není zřejmé. Nemusíte reagovat-doplním si sám!
    • ... nediktuj mi, co mám dělat, jsi mnohem omezenější, než se obáváš, chlapče :))))
      • Nemám rád cenzuru,ale v tvém případě bych udělal vyjímku.Z tebe nevypadne jediná myšlenka,ale jen vulgární a směšný urážky. Chápu,že ti to slouží k upuštění agrese,ale lidem kolem tebe to nepřináší už vůbec nic tzn. ani naštvání,jak by sis představoval,ale buď už to nečtou nebo předem vědí co tam bude,tak už to nevyvolává žádně emoce. Doporučuji štípání dřeva,což mě osobně zklidní a navíc mám čím topit a sousedé jsou rádi,že nesmrdím špatným uhlím. Klidné Vánoce i tobě!
      • běž se léčit na psychiatrii mrde, dají ti tam sítě. *1*
  • Co si tento primitivní zaproodanec myslí nemůže nikoho zajímat, stejně jako tzv. prezidentské volby, které nemají žádného významu.
    • ... starej se o sebe, omezenče :))))
      • Antiparoubek se zbláznil, hoďte na něj sítě. *5* *11*
  • Už jen podle jeho příjmení to musí bejt nedochůdče. Má to v genech a sere se mezi profíky, kreteen.
    • ... další idiot, který posuzuje člověka dle příjmění, ale ty jsi bych chudík vždy :))))
      • ... tedy chudák :))))
  • My se z toho nep.s.rem, my prezidenta nepotřebujem, my potřebujem pouze slušné lidi...
    • ... kdo to je "my", trotle?
  • Již od pohledu je zřejmé, že je to TROTL
    • ... ty už od čtení, debílku :))))
  • Kašpar
    • ... jsi nula :)))
  • Klaun Gazdík se nám ozval. Hlavně ten jeho blábol mejdan skončil se mu má otřískat o hlavu. Problém je že panstvo a jejich lokajové zde maj mejdan or roku 89 a nám občanům jen pošlou složenku že ho jako máme zacálovat.
    • ... na tebe s*ru :))))
  • Probůh, proč se takovým "Béčkovým" politikům dává "sluch" pro jejich vize??? Na co dojdou oni napadne i žáka zvláštní školy.
    • ... to vidím, žáku :))))
      • Po Suchovožsky, "si blb a vak sa už hu, jedeš do řiti", pokud se vrátíš do školy učit děti, tak budeš za kašpara i těm dětem, hňupe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit