Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ony se stihnou, to chce klid. Akorát dojde k dalšímu "ponížení" občanů tohoto státu.
    Bude jim vnucen prezident (dle mého podvodem ve volbách), kterého nikdo nechce !
    • Myslím sis něco podobného jenom s tím rozdílem, že tupé stádo si ho samo zvolí. A obávám se, že to bude Miloš Becher, že to Klausova banda z Prognosťáku připravuje.
      • Miloš Becher bude dobrý prezident.
  • Kolik platí Tiscali,popřípadě Parlamentní listy, takovým antiparoubkům za to, že zde zamořují vzduch svými duchaplnými výtvory?
    • ... co jsi vlastně chtěl vyblít, trubko?
  • Ten je tak blbej, že si ani neuvědomuje jak moc je blbej a jak bych mu moc rad řekl potrubní poštou do ksychtu, ksyndlovi at táhne. s xichtem na ruby tu nemá co dělat šmejd
    • ... vyrazili tě z nádražní hospody?
      • Jak to vis? ty jsi mě viděl? *1*
  • Není chyba v názvu? Gazdík myslí? Antiparoubku máte skvělý nick a báječný slovník a myšlenkový potenciál ! Přeji vám klidné Vánoce a knihu o převýchově a etiketě! Věřím,že číst umíte,i když to z vašich reakcí není zřejmé. Nemusíte reagovat-doplním si sám!
    • ... nediktuj mi, co mám dělat, jsi mnohem omezenější, než se obáváš, chlapče :))))
      • Nemám rád cenzuru,ale v tvém případě bych udělal vyjímku.Z tebe nevypadne jediná myšlenka,ale jen vulgární a směšný urážky. Chápu,že ti to slouží k upuštění agrese,ale lidem kolem tebe to nepřináší už vůbec nic tzn. ani naštvání,jak by sis představoval,ale buď už to nečtou nebo předem vědí co tam bude,tak už to nevyvolává žádně emoce. Doporučuji štípání dřeva,což mě osobně zklidní a navíc mám čím topit a sousedé jsou rádi,že nesmrdím špatným uhlím. Klidné Vánoce i tobě!
      • běž se léčit na psychiatrii mrde, dají ti tam sítě. *1*
  • To bude neštěstí.Ušetříme za koryto,nebo si to ODS rozdělí?
  • gazdíku ty p i č o , jsi nějak moc chytrý, ale tobě to může být jedno, prezidentem nebudeš, protože jsi jedním ze zrádců lidu v parlamentu.
  • Gazdíku jedna velká ostuda je že tam všichni sedíte a ničíte občany.Tebe volit nebudou tak co otvíráš tu falešnou hubu.A koho vůbec si máme vybrat snad ne toho co předhodí ODS a TOP 09.
  • Nebude to žádná ostuda protože není KOHO VOLIT!!!!!!!!!!!!!!! To jsme zase dopadli a jak už jsem psala vše na co sáhla tahla tato garnitura jde do pekel a tak to bude i s volbou presidenta.
  • Nebude to žádná ostuda. Bude to běžný standard kdy politruci typu Gazdíka a jemu podobných zprasí naco sáhnou. A kdyby to matematicky a geometricky šlo tak i z kruhu zmrší minimálně čtverec
  • zatím se nezdálo, že by ten gazda z nějaké Horní Dolní vůbec myslel. Tak když už začal, uvidíme jak to dopadne.Náš pan učitel říkal hlupákům : "jeden myslel a vymyslel trakař.A potom ho musel tahat..." Uvidíme co vymyslel gazda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit