Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravomoci tohoto 'uradu' pravezme exkomunista a expredseda tzv.odboru s,Stech-poradce mu bude delat agent STB s.Falbr,jinak dnes oba clenove antidemokraticke strany CSSD,a mohou dorozkrast republiku!
    Pro volice teto hnusstrany-nejvice clenove teto superstrany kradou na Krajske urovni. *3*
  • Gazdíku jedna velká ostuda je že tam všichni sedíte a ničíte občany.Tebe volit nebudou tak co otvíráš tu falešnou hubu.A koho vůbec si máme vybrat snad ne toho co předhodí ODS a TOP 09.
  • gazdíku ty p i č o , jsi nějak moc chytrý, ale tobě to může být jedno, prezidentem nebudeš, protože jsi jedním ze zrádců lidu v parlamentu.
  • Nebude to žádná ostuda. Bude to běžný standard kdy politruci typu Gazdíka a jemu podobných zprasí naco sáhnou. A kdyby to matematicky a geometricky šlo tak i z kruhu zmrší minimálně čtverec
  • Nebude to žádná ostuda protože není KOHO VOLIT!!!!!!!!!!!!!!! To jsme zase dopadli a jak už jsem psala vše na co sáhla tahla tato garnitura jde do pekel a tak to bude i s volbou presidenta.
  • To bude neštěstí.Ušetříme za koryto,nebo si to ODS rozdělí?
  • Ten je tak blbej, že si ani neuvědomuje jak moc je blbej a jak bych mu moc rad řekl potrubní poštou do ksychtu, ksyndlovi at táhne. s xichtem na ruby tu nemá co dělat šmejd
    • ... vyrazili tě z nádražní hospody?
      • Jak to vis? ty jsi mě viděl? *1*
  • co si myslí de*ent s vysokým čelem je mi buřt *16*
  • zatím se nezdálo, že by ten gazda z nějaké Horní Dolní vůbec myslel. Tak když už začal, uvidíme jak to dopadne.Náš pan učitel říkal hlupákům : "jeden myslel a vymyslel trakař.A potom ho musel tahat..." Uvidíme co vymyslel gazda.
  • Kolik platí Tiscali,popřípadě Parlamentní listy, takovým antiparoubkům za to, že zde zamořují vzduch svými duchaplnými výtvory?
    • ... co jsi vlastně chtěl vyblít, trubko?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit