Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOLFA
    drahošu,drahošu drž se svého kopyta a nepruď lidi!!!!!! *16*
  • Pan Drahoš mi byl celkem sympatický jako šéf Akademie věd ČR. Na post prezidenta by to asi byl vhodný člověk do klidných a nekonfliktních dob, určitě by výborně fungoval jako kladeč věnců a distingovaný přebírač pověřovacích listin velvyslanců. Ale v době rozkladu "tradičních politických stran" (nejen u nás, ale prakticky v celém světě) a hledání zcela nového modelu politických systémů a politických subjektů, a v době hrozby nového (a naprosto nekontrolovaného) stěhování národů (tvrději, a politicky "nekorektně" řečeno: islámské invaze do křesťanského světa) potřebujeme někoho úplně jiného.
  • ... to ty o frázování nic nevíš, že, balíku :)))
  • ... fajn, ale komu to píšeš, ty blbečku?
  • Jeden den prohlásí, že by byl prezidentem všech, druhý den, že by vládu s komunisty nejmenoval. Takže je jasný a pro mě nevolitelný
  • Horáček s Drahošem si můžou podat ruce, prázdné fráze, aby nikoho nenaštvali a neurazili. Jeden je nudný uspávač a druhý směšný komediant. Ani jeden se nehodí na prezidenta, zlatý Zeman.
  • Je to šedá myš. Na Lidovkách si můžete najít otázky a odpovědi. Na převážnou většinu dotazů na imigranty odmítl odpovědět. Na některé otázky, zda byl členem KSČ odmítl odpovědět, u jiných tvrdí, že nebyl.. Tu logiku jeho odpovědí jsem nepochopil.
    Ale je možné, že dost lidí touží po prezidentovi. který se raději nebude vyjadřovat k ničemu zásadnímu, aby nešel s někým do sporu a vlastně o něm nebudete celé volební období slyšet, kromě novoročního nebo vánočního nemastného, neslaného proslovu. Pro ty lidi je to vhodný kandidát. Já ho volit určitě nebudu, ale pokud bude zvolen, nechá mne to klidným...
  • česká parlamentní demokracie je mi lhostejná. Důležitá je pro mne pouze moravská polopřímá demokracie.
  • Pan Drahoš na kandidáta prezidenta je pro mě jako soused Franta Koudelka.
  • Prosím je to staré rozteklé želé bez chuti a zápachu. Nevolitelné !
  • Bican Bican zas jeden schizofrenik v tiscali.Chtěl psát o Drahošovi a nakonec poplival Babiše a lidovce.Budeš asi ODÉSÁK viď. Jak je v tiscali zvykem
  • Neznámí aspoň pro mne tím pádem NEVOLITELNÝ a co zatím řekl ?? fuj a hnůj --zase jeden co vylezl někde z díry a cpe se na post presidenta -- jak jsem psal NEVOLITELNÝ jako sluníčkář a horaček --

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit