Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět musí Islámský stát porazit.Jinak nastane soumrak demokracie a konec křesťanských hodnot
    • Demokracie, myslíte formu vlády, na které se všichni občané rovně podílejí, vládu lidu? Kde? Kdy? Jak?
      Neznám... *3*
    • Obávám se, že porážka ISIL toho moc nezmění, protože už jich bude všude po (Evropě) světě dost a díky tomu, že dostanou ubytování, jídlo, ošacení a kapesné, tak budou mít dost času přemýšlet nad tím, jak svým dobrodincům zaškodit, protože budou frustrovaní z ekonomických rozdílů. A když ne současní imigranti, tak určitě jejich děti.
  • Při středeční razii zemřel i organizátor atentátu- sakra tak on už je některej z politiků posmrti?
    :-)))))))
  • Terorismus sám od sebe nevznikl. Islámský stát jakožto hnízdo teroristů vznikl na základě vojenského zničení režimu Saddáma Husajna. Podobně v Libyi vzniklo po násilném zlikvidování režimu Kaddáfího bezpečnostní vakuum, které nejrychleji zaplnili teroristé. Strýček Sam svými nedomyšlenými vojenskými aktivitami zaktivizoval nejmilitantnější aktivisty mohamedánského blouznění.
    • A co podpora tzv. národněosbodozeneckého boje ze strany CCCP a jeho kolonií včetně ČSSR?
  • Islám do Evropy nepatří !!!
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/wagenknechtova-prestante-podporovat-valky-usa-tvorite-monstra/
  • a vypada to že Francouzi moc soudům nevěří a pokud je důvod, a můžou tak udělí trest smrti hned a žádné pravníky už ti hoši nepotřebujou
  • Kdo seje vítr sklidí bouři. Arabáši mohou dál útočit. Ať útočí. Dočkat se mohou jen toho, že skončí jejich přítomnost v Evropě, třebas jsou tu v třetí generaci. Odsun je nevyhnutelný. Smůla jen, že neútočí naši cikání. Raději být nacista, než islamista. Čistota národa, lepší než zootročení. Ať si arabáškové vybojují svoji válku a osvobodí se od svých fašistů. Jen si přečti kolik uprchlíků za druhé světové vzalo Švýcarsko, Vraceli je Němcům do koncentráků. Vraťme naše arabášky IS a žijme v klidu. Naši předkové si Německem vnucenou válku už vybojovali. Že arabášky berou Němci ? Oni si jen léčí frustraci z toho, že ještě mnoho generací ponesou na čele cejch hromadných vrahů. Tak ať se léčí. proč bychom tím měli trpět mi.
    • Než bys je mohl odsunout, musel bys odsunout jejich příznivce. Všechny ty sluníčkáře a pseudohumanisty. Není jich moc, ale dokáží své názory prosazovat pozoruhodně vehementně.
  • děkujeme chytrým politikům a novinářům, kteří svým žvaněním dávají úžasné tipy a návody magorům všeho druhu... navíc z těch psychopatů zveřejňováním jejich jmen děláte hrdiny:((
  • Já ale důrazně trvám na tom, že pokud zaútočí chemickými zbraněmi, tak je do Evropy nepřinesl žádný ze statisíců nelegálních migrantů!
    My všichni sluníčkáři se distancujeme od těch, kteří takovou možnost připustí nebo o ní i jen přemýšlí!
    A rozhodně si nepřejeme aby jakýkoliv počet útoků a jakýkoliv počet mrtvých Evropanů byl příčinou vstřícné a přátelské politice vůči nelegálním migrantům. Tedy......lépe znějícím....uprchlíkům.

    A kdo je proti tak je xenofob, rasista, nacista a nenávistný člověk.!!!

    :o)))))))))))))))))))))))))))))
    • Ty js asi vyrostl na hnoji, prober se.
      • A to proto, že jsem napsal ten ironický příspěvek, který zesměšňuje sluníčkáře nebo proto, že jsi tu ironii nepochopil? *1*
        • blegh
          Nikdo z nich to nepochopil *7*
    • Kdo schvaluje zlo, je stejný jako to zlo, Jiříku *14* *14* *14*
    • nesouhlasím s tebou, bohužel jsem tedy asi xenofob atd.. Nebo mám jen pud sebezáchovy vyvinutější víc, než ty? Mám rád evropské hodnoty, mezi které patří i pomoc bližnímu atd, ale se všemi bojující/teď do Evropy prchající Syřan, Afghánec, Somálec či jiný mohamedán mi sem nějak nezapadá a v tom, aby se tady usídlil, mu pomáhat nechci!! Zcela jiná kultura, kterou nechci být obohacen (na zájezd se k nim dá zajet,ne?), jiné hodnoty, neochota se přizpůsobit atd... To je to, co mi vadí
      • To fakt není poznat, že ten příspěvek je ironický? *1*
    • Tedy mělo tam být "příčinou změny k vstřícné a přátelské..."

      Nejde to upravit, proto dělám úpravu takto
  • Pokud do Evropy dnes může vstoupit kdokoli bez jakékoli kontroly, může si v batohu přinést třeba špinavou jadernou bombu. Jestliže nebudou uzavřeny a tvrdě střeženy hranice EU, je boj proti teroristům předem prohraný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit