Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    😁😂

  • Ty jsi ten článek také nečetl ...

    Nebo nepochopil...

  • Je důležité si připomínat takové věci, ale nemělo by se zapomínat na některé další historické události. Např. 20 dubna 1930 v Radotíně demokratičtí četníci tehdy stříleli do hladového průvodu dětí a mládeže. Při zásahu zranili pět dívek, včetně nezletilých.

    Památník těchto událostí v Radotíně byl v roce 1992 odstraněn!!! Proč?! Vždyť to už jsme tu měli demokracii. Jak to mohl Václav Havel dopustit? Že by o tom nevěděl?

  • 21.8.1968 brzo ráno a dopoledne byl hlavně v provozu letecký most. Hluk nákladních turbovrtulových letadel značky Antonov ticho v ulicích spolehlivě přehlušil. 

  • Naprostá pravda. Je zajímavé, že tenkrát se Češi odvážili klást nějaký odpor a demonstrovali. Dnes se nechají obřezat, navléct do burek a nikábů, zakáže se jim pivo a nic. Jako ty ovce.

  • Já znám jednoho bývalého milicionáře. Je schopný doktor ortoped a je sympatický slušný člověk. Nepřipadá mi jako sběř.

  • Nesmysly.

  • Ukrajinština a ruština jsou příbuzné jazyky a neznalý člověk je lehce zamění.

  • Zbíjeli Úkáčka, kteří jsou dnes našimi věrnými spojenci.

  • No když získal v restituci statek, tak to byl polskej kulak, tedy bojovník proti komunismu, tedy demokrat. Takže demokrat střílel naše lidi. Já jsem těm demokratům nikdy nevěřil a věřit nebudu.

    A v 68. roce a poté tady zabíjeli Ukrajinci. A to jsou přece naši přátelé, vzácní a vážení přátelé, i když ještě před pár lety se o nich mluvilo jako o špinavých Úkáčkách, kteří vydírají a vraždí naše podnikatele, nebo se někde načerno lopotí na stavbě. Svět je holt složitej. Někdy se v tom prostě těžko orientuju.

  • Proti "vlezdozadkizmu" tehdejší politické věrchušky, včetně A. Dubčeka, pana presidenta Svobody a Oldřich Černík  kteří pak dokonce podepsali "pendrekový zákon" č. 99/1969 Sb. ze 22. srpna 1969 - o některých přechodných opatřeních nutných k upevnění a ochraně veřejného pořádku.

    Na základě tohoto "zákona" byli souzeni a persekuováni lidé, kteří byli zatčeni během demonstrací 1969 - kuriosní to uplatnění retroaktivity práva, není.liž pravda...

    Ale bolševik si právo ohýbal dle svého...  

  • Přečti si znovu a DŮKLADNĚ celý článek - pak se ti snad rozsvítí...

  • Přesně tak, když mu došli peníze, tak někde udělal ostudu, nechal ze zavřít a v kriminále se měl jak maharádža. No a ze Západu už mu posílali mařeny či doláče. To, že byl s komančema a estébákama jedna ruka, říkal i Ctirad Mašín.

    https://www.youtube.com/watch?v=t1V7y8AkAew

  • Mě ta SMS taky pěkně vytočila. To byla od O2 otravná trapná zoufalost. To by mě zajímalo, jaký politruk to vymyslel a jestlipak už nebyl před rokem 89 bolševickým politrukem. Tihle týpci nemají s převlékáním kabátů žádný problém. A ve skříni pod trenkama mají ještě schované stranické legitimace. Co kdyby se to náhodou zase otočilo. Ty by jako první touhle legitkou mávali nad hlavou a volali by: "Podívejte se, já jí mám, já jsem kovanej". Tyhle "demokrati", to je spolek pěknejch kreatůr.

  • Marcelskrc

    Si seřiď brejle

  • Může mi někdo vysvětlit, proč a proti čemu tenkrát ty lidi demonstrovali? Pro mě je to záhada.

  • Na těch tancích seděli hladoví Ukrajinci.

  • ... a měli na sobě rubášky a řvali rusky...

  • Marcelskrc

    LM kde?

  • Marcelskrc

    Liberec byl okupován polaky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit