Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Aspoň si budou dávat pozor, do teď na to kašlali, za čtnáct dní se přestalo psát o promopru a izipu ......
 • Jedině ústavní zákon na okamžité odvolávání poslanců svými voliči........
  Proto volit v okrscích.
 • zkoušku na alkohol, je automaticky považován za někoho, kdo během řízení vozidla pil. tedy i já popslance kteří dvacet let odmítají zrušit si institut arogantní samozvané imunity a zavést občanské kontrolní prvky jako referendum, trestní odpovědnost a odvolatelnost politika, považuji automaticky za zkorumpované a zločinné jedince. měli dvacet let časd prokázat svou poctivost a čestnost. neudělalito, jsou tedy všichni bez vyjímky zloději a zločinci pošlapávající svobodu a demokracii v této zemi. jen někteří jsou "pouze" malí zlodějíčci a jiní jsou grázlové nejvyššího řádu. ale vinni jsou VŠICHNI. stejná logika jakou oni uplatňují na nás, já uplatňuji na ně.
 • I nacisti se u nich vyučili.
 • Text Vašeho příspěvkuAle mohli jsme to tušit. Komunisté říkali vždy pravdu.
 • "Příjde další špína, která zamích s volbami..."
  Nikdo tu špínu neudělá větší, než Kubice s lotrama co vládnou.
  Zlatí komunisté. Kdyby člověk vdopředu věděl co příjde po roce 1989, tak by je chránil vlastním tělem.
 • Na novinkách uvedli že řidič srazil pět prasat která všechna uhynula,takže v parlamentu bude chybět pět kusů poslanců ?
 • Soudruzi, máte to marný, bezskrupulózní a naprosto bezcharakterní a všehoschopný psychopat Rath nejspíš trpící paranoiou zůstane zadrátovaný, aby nemohl škodi.
 • Státy se neudržují těmi principy na kterých vznikly, to je neoddiskutovatelné faktum.
 • Podle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb.
  § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
  § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
  § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
  BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
  A jelikož
  1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
  2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a jinak podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
  vyplývá z toho, že
  3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí uvedených trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
 • Hmm, a proč tedy občan ty štěnice volí?
 • Pišto Žigo, máš to marný, máš to marný, budeš volit komunisty !!
 • Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
  (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
 • Hmm, opravdu? Pokud máš důkazy, tak je předej policii. I neoznámení trestného činu je trestné.
 • Jsou všichni čecháčkové blbí - nebo navedení ???

  „Nepartajnická politika“ (podobná advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
  nebo:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Pan Ráth má ve všem pravdu.
 • Jen si vemte "Lví klub" doktora Bartáka, co se tam muselo dít. Takže se nedivím, že na každého něco je. Divila bych se, že by se takhle angažoval, kdyby jim nedodával po čem jejich chlapské srdce prahne. Tu dívky, tu vlivné přátelé a vyjmenovat by se dalo na co si člověk vzpomene. Je to všechno jedna pakáž. *9*
 • Já bych sice nejraději Filipovi,za to,že lezl lumpácké straně ČS;SD do zádele,tu jeho nakopal.Ale v současném politickém svinčíku,z toho co je v parlamentu,považuji komunisty za nejslušnější,Pokud by se komunisté spojili s lumpáckou ČS;SD,tak je hned bude většina národa považovat také za politický dobytek.Komunisté se musí chovat tak,aby získali důvěru většiny národa a ne,že se budou spolčovat s lumpy.
 • Rát bude jednou prezidentem jako mučedník vám to ODEESACI vrátí i s úrokama.
 • Jaká pak špína. Každý občan moc dobře ví jaké štěnice živí. Vládní strany se urazit a ani pošpinit nedají. Prostě nejde to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit