Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl by sis nastavit silnější heslo, opičáku... *2*
    • Nesnaž se nikoho zastrašovat StBáku.

      Víš co je tvoje chyba nulo? že podcenuješ druhé lidi.
      Počítač jsem si koupila od známého a je používán pouze k debatě.
      takže veškeré staré údaje od neznámého člověka z bazaru jsou k prdu. Nezájem.
      A mail s falešným jménem. jsem ráda že jsi to spolknul nulo *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Mrdkohlt, teplej pitomec Semjon Gayínek a jeho debilita vždy chodí ruku v ruce!!!
    YEAH !!!
    • Semjon jsi ty sám gaunere. ty jsi tu postavu vytvořil když jsi zkomolill moje jméno Simona.
      Teplouš asi opravdu budeš StBácká špíno když ti vadí že jsem holka.

      Naklikni si raději zase plis 7 bodů za vteřinu nulo.
      Jsi s tím nenápadný jak lejno na lustru *1* *1*
  • Ruský hňup avasta v akci.
    Zatímco ostatním předhazuje skákání tak se vždy snaží vyskočit na vrchol debaty on sám. S tím plus 2 až 7 bodů za vteřinu je nenápadný jak lejno na topení *1* *1*
  • Simon hup, klik a méé! *1*
    • Já znám jenom Simonu.
      Vadí ti? tak se jdi léčit ruský buuuzerante z putinova zadku. Hell yeah *15* *15*
  • pokud Tiscali nenasadí nového trolla tak zbankrotuje. Už nyní tu chodí tak pět lidí.
    Osel avasta alias třicet nicků a třicet rychlo bodů neprudí ale nudí.
    jako internetový ruský troll je na dvě věci,. Na howno a na nic.
    • dokud budeš tapetovat věci o kterých nic nevíš ani minimálně, protože jsi je ani toliko nezažila bude tě tu každý stírat. *3*
      • Zatím jsem setřela já vás když jsem tu vyvrátila vaše komunistické lži.

        ČR je svobná země a každý občan má právo vyjádřit a napsat svůj názor.
        Pokud ho chceš lidem upírat tak jsi zločineca musíš být dle zákona potrestán.
        • nesetřelas nic.nikdo to nečte.proč taky .přeci se nikdo nenechá oblbovat od někoho kdo v té době nežil a nic z to nezažil.

          to by si stejně mohla tvrdit že byly draci a skřítci.a to jeno proto že jsi to slyšela nebo četla *1* *1* *1* *1*
          • Zločiny SSSR a KSČ jsou doložené, jask svědky, tak materiály z komunistického archivu,
            tak fotkama. Finsko bylo v roce 1940 zákeřně napadeno SSSR a pitéokradeno o území.

            Popírání komunistických zločinů je v Čr trestným činem.
            A ani ta anonymita tě před stíháním neochrání. IP adresa jde zjistit moc snadno.
            • jasně šlapota je vždy finančně zajištěná. *1* *1* *1*
              to že mne nevěříš mne netrápi *3* já jsem spokojený a to mne stačí.názor nuly mne nezajímá.
            • Jasnnnýýýýýý. jsi bohatý a žiješ tím že nonstop táboříš na Tiscali a olizuješ ruské zadnice.
              Tak tuhle pohádku říkej dětem ve školce.Oni ti ji možná spolknou.

              Já jsem finančně zajištěná a spokojená. takže smůla nulo.
              a už jsem psala do Tiscali ať zavee facebookovej model - jména z debaty do rohu.
              světlo u jména když tu je a nebo nic s tím že tu není 5 6 7 atd hodin.
              pak budeš mít po lhaní a po slučování deseti různých lidí do jedné osoby
            • Nula jsi ty co jsi dokázala? zatím nic?
              Já mám spokojený život.Pracovat nemusím.Mám dvě zdravé dcery a ženu,chalupu,velký byt a auto.Co víc od života chtít.

              ALe to u PC holka ty mít nikdy nebudeš *3*
            • sama jsem nikdy nebyla. takže zase vedle ruská nulo.
              Sám jsi ty když máš čas tábořit na Tiscali nonstop pondělky až neděle. *1* *1*

              Tebe jsem do kalhotek nepustila a to tě straaaašně žere. To je dobře.
              Mám totiž ráda demokraty a muže. Ne komunistické ulhané gaunery jako jsi ty
            • jsi už nudná.tak proto jsi sama *1* *1*
            • klasika. zase jsi jen opsal větu s faanem kterou jsem já napsala tobě.
              Ani na vlastní nápad či větu se nezmůžeš ruský vandráku *15* *15* *15*

              ty tu urážíš, ty tu komolíš moje jméno Simona.
              Tak neplač když se ti bumerang hnusu který tu vrháš vrátí a praští tě do rudého ulhaného rypáku *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • klasika když už nemáš argumenty urážíš jak malej fakan
            • tobě na mozek nic nevleze protože žádný nemáš ruský otroku *15* *15* *15* *15* *15*
            • jseš jak kafemlejnek bla bla uděláš hov.o
              raději si někoho už najdi leze ti to na mozek *1* *1* *1*
            • ano tvojí adresu si plicie Čr velmi snadno zjistí proruská špíno.
              popíráš tu veřejně zločiny komunistického režimu a tím porušuješ zákony ČR
            • piš co chceš IP adresu zjistíme *3*
            • Miloš Zeman je lhář a gauner. to není urážka ale snadno doložitelná pravda.
              takže si tradičně pleteš srračku a hračku proruská špíno *15* *15*

              Zeman je soudem ČR usvědčený lhář. Zdůvodnění si může každý občan ČR na internetu vyhleat. Skandály Zemana - aféra oovo, Bamberk, předržená dálnice na Ostravu,. kontakty jeho právě ruky šlufa na kmotra Mráza také všichni znají
            • přesně jako ta tvoje za urážení hlavy státu.kupodivu ten zákon je platný *3*
    • popsal ses dokonale opičáku, tak už hup a zameč! *15*
      • Popsala jsem tebe neschopný intrnetový trolle. Nudíš tu s jednou větou. Nezájem.
        Jsem holka takže TA: Vadí ti to? Tak se jdi léčit ruský teplouši
  • šikovnej starej kozel, zameč! *15*
  • Lenin tleje a ožralej Zeman umírá na cirhozu jater.
    • jako kalousek
  • Ruský blbec avasta za komentář nestojí.
  • zameč opičáku *15*
  • Doplň si vzdělání než se pustíš do debaty rudý mamlase.
    Dějiny kroutíš o stošest ale je ti to k prdu. Každý kdo je zná ví že lžeš jak když rudé neprávo tisklo
    • když nevíš co je rudé právo protože jsi to nezažila nepiš o tom jo.piš jen o tom co jsi zažila.ne co ti doma cpal do hlavy tvůj zapšklí otec.
      • Takže chceš popírat komunistické zločiny?
        V pořádku. Tím pádem porušuješ zákony ČR a musíš být zavřený.

        Můj táta není zapšklý. Vás komunistické swině však zná moc dobře a jsem moc ráda že stále žijí pamětníci kteří si vaše zločiny pamatují. I důkazů o zločinech vašeho SSSR a KSČ je více než dost. Takže marně sážíš na krátkou pameť.
        Vy kmouši jste swině a už nikdy se k moci díky Bohu nevrátíte
        • co ti doma otec nakecal nevíme.jen víme že ty o té době nic nevíš ani nemůžeš moulo *3*
          • Vaše komunistická vláda byla zločinecká. tečka.
            Váš SSSR byl největším vrahem 20 století. V počtu vražd překonal i nacismus. fakt.
            Jste vrazi a zloději. Nic jiného.

            A ty jsi obyčejné komunistické prase když se tu zločinců zastáváš.
            Naštěstí dnes jsi naprostá nula, bez ruských okupantů za zády jsi nic špína.
            ČR je nyní členem NATO a kdyby nás rusák napadl tak bude vyhlazen.
            • Lhal jsi že USA napadlo koreu . Tuto tvoji lež jsem tu vyvrátila potkane
              Komunistická orea v roce 1950 napadla Jižní koreu.
              USA a jiné národy pod mandátem OSN poté Jižní Koreu poute brání před
              komunisticklou agresí.
            • nauč se číst:nikde nepíšu nic o to že chci aby nás rusko napadlo....
              ale ty jsi jak myš zahnaná do kouta.neví co dál tak dělá blbosti
            • Lhal jsi že USA napadla Koreu.
              ano to je lež. V roce 1950 vaše komunistická KLDR napadla Jižní koreu.
              Tuto tvou lež jsem tu vyvrátila.
            • pěkný hov.o jsi vyvrátila sama si se chytal při lži.
              a každý to tu četl a bude číst *5*
            • Ano vy komunisti umíte jen vraždit lhát a krást.
              ty tu lžeš neustále a tvé lži jsem tu jasně vyvrátila.
            • Ukaž kde jinak lžeš jak když tiskne.A kdo lže ten krade.A kdo krade vraždí.
            • Já jsem hoka takže TA. Vadí ti to? Tak se jdi léčit ruský teplouši.
              SSSR zavraždil více lidí než Hitlerův režim.
              to je fakt na kterém Maováním nic nezměníš.

              Volal jsi aby sem přiošla ruská armáda. Tímm jsi se dopustil jasné vlastizrady.
            • tak teď lžeš ty nikde nepíšu nic o to že chci aby nás rusko napadlo.pokud ano ukaž jinak jsi sprostý lhář....

              za druhé jsi uplně mimo nejvic v krátkém useku dějin zabyl MAO jen v prvnich letech to dělá na 80 milionů lidí a při posledním pruzkumu to je skoro přez 200mil.

              tak že když to nevíš a nemáš nastudované neplkej
            • Zase lžeš!
              Vy Putinovci se chováte jako hitlerovci. Napadáte malé sousední státy a kradete jim území.
              Putin jugend napadá v licích odpůrce putina a policie dělá slepou i hluchou.
              SSSR v počtu vražd překonal i nacistický režim.

              Ty tu voláš aby Ruská armáda vpadla do našeho ČEska ty zrůdo.
              My jsme členy NATO a pokud sem rusák vpadne tak je 3 světová válka.
              a po ní to tvé rusko konečně zmizí z mapy světa
            • tak pro blbce znovu nejvíc zabila komunistická čína.tečka fakt
              za druhé máš retoriku Hitlera a burcuješ proti Rusku.Které konkrétně tobě nic neudělalo.Pokud ano předlož důkaz.
              a za třetí nebýt SSSR tak ty bys tu nebyla,protože nás chtěl hitler vyhladit
              členem nato jsme ale být nemusíme.na vic prodali nás 2x tak proč né po třetí když přijde na věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit