Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přímou odvolatelnost politiků potřebujeme.
  • pokud kvičí potrefené husi, tak to znamená, že přímá volba je správným krokem !!!!!!
  • Nebyl Sokol náhodou prokurátor? Nebyl náhodou velký komouš? Před rokem 89
  • "...V letech 1994-2003 působil jako ekonomický poradce prezidenta Václava Havla..." - dosť bolo oného, nech odcválá nazpak do Hamerického Nef Jorku. Poradce. *16*
    • maršál Krutinožka, nazdáva sa vam, že lepšie by bolo mať opäť dajakého kokota a kremelského poskoka ako teraz? *1*
      • Naše názory stejně nic neovlivní, psí hlas do nebe nevolá, tak " co še budzeme jebac", ta hej ?
      • Tak jsem se pobavil: když napíši, že ovce dostaly čerstvou pí.ci, tak to server přečte s "č" a odpoví mi, že p.ce za zakázané slovo. No keď napíšem slovo kokot, to sa serveru páčí, lebo nievie po slovensky, do matkinej p.ci. *1*
  • Když se to nelíbí sokolovi,tak to bude správný krok.Já bych tam dal malovaný sáně ,ušetřilo by se ročně několik desítek miliard.
    • Nebo bych tam dal h.vno, to by jen leželo a žádnou aktivitu by nevyvýjelo, tedy kromě smradu, ale v těchto místech smrdí všechno. *1*
      • Neumíš pravopis primitive, vrať se do 3. ZŠ nauč se vybraná slova.
  • Paní Bobošíkovou považuji za velice inteligentní, vzdělanou.Myslíte, že těm zlodějům a tunelářům
    nepřišla na kobylku? Já tedy věřím, že ano
    • Namyšlená coura, která si myslí, že všichni před ní padnou na pr.el když zatřese kozama nebo zakroutí pr.deló.
      • Ty seš vocas, hňupe.
      • Opíca s olezeným zadkem.
        • A co tern tvůj smradlavej pták? Běž se umýt, kre,téne.
    • Že je vzdělaná a inteligentní - o tém žádná řeč.
      Ale přijít na kobylku zlodějům a tunelářům - *1* *1* *1* *1*
      Jak píše pan Klas Jaroslav : "... že by před ní zloději a tuneláři padli na zadek,považuji za směšné."
  • V Senátu i Sněmovně má většinu to ,co obyčejný český blb zvolil.Takže snadno volí za prezidenta pořádného lumpa.Pokud bude prezident volen přímo,tak mediální masáží,může obyčejný český blb protlačit za prezidenta ještě většího lumpa ,než tam je dosud.O budoucnosti budoucích generací bude hlavně rozhodovat počet zprovozněných katovských mučíren,po jejich osazení těmi nejkrutějšími katy.Čím katé zpracují více politických lumpů na tuhý krvavý biftek,tím bude před dalšími generacemi lepší budoucnost.I slušný prezident ,by byl při obklopení samými lumpy,úplnou nulou.I Havel když mlel,jak láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí,nastavil podmínky,kdy se tunelářům nejlépe tunelovalo a zlodějům nejlépe kradlo.
  • sokole odlet nekam do pi*e co chces oslabovat na nasi vlade to neni vlada ale banda nechopnejch idio*u bohuzel sou tam uz 22let a pro normalniho cloveka neudelali nic vubec nic sou to takova prasat pustena ke korytu neom se nazrat a po nas potopa *12* *16*
  • Jaký zlepšení vztahů k Jevropejský Huniji? To abysme jim jako eště víc lezli do pozadí? Aby si s náma mohla eště líp vytírat? Leda až budem rovnoprávný. Ale to budou spíš dřív pršet prasata. Jooo, naše prachy sou dobrý, ale kdybysme něco chtěli ....drátem do voka. Příští president by měl poslouchat hlas lidu a vodhlásit nás z dluhový unije. Howgh
  • Lidičky, vždyť my můžeme přímou volbou způsobit páde této naprosto neschopné vlády,
    pro já volím Bobošíkovou , ta jediná je schopna všechny postavit do latě
    • Jsi cvok.Bobošíková je sice krásná ženská,ale,že by před ní zloději a tuneláři padli na zadek,považuji za směšné.
    • Švejku, mein Gott, to myslej vážně? Voni sou nesvéprávný?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit