Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak a konečně je to tady! Všichni, ať jsou odkudkoliv, z nás dělají jen blbce! Národe český, moravský a Vy všichni, co v této zemi žijete, bez ohledu na národnost, náboženství a co já vím ještě, pamatujte si to, až budou před volbami zase všichni žvanit a slibovat...!
 • Že by národ nějak bažil, či toužil po možnosti jít ještě jednou, či dvakrát k volbám, pochybuji.
  Sledovat však v přímém přenosu na posvátné půdě Pražského hradu kupčení, uplácení, urážky
  a sprostá gesta našich volených zástupců NECHCI !
  Že se nedohodnete ani na jediném společném bodě vašich volebních programů mě ani nepřekvapuje, ani neuráží. Příště si dejte do štítu volební heslo KECY, KECY KECičky a vyjde vás
  to oblbování levnějc. SAJRAJTE modrožlutooranžovosvětle modře puntíkovanej.
 • Zdá se, že slogan "přímé volby rezidenta" u posledních voleb byl jenom trik, jak nalákat voliče. Pokud by to chtěly všechny strany, jistě by se i chtěly dohodnout na všem ostatním. Naši politici hledají spíše neshody než shody ve svých argumentacích. Přímou volbou prezidenta by měla jeho pravomoc být spíše posílena, než oslabena.
 • To je dobře! Kikina Čmajznulpero alespoň nebude moct kandidovat. Funkce presidenta je zbytečný luxus a je drahá. Kikina nás stojí ročně nejméně pět milionů jenom na platu, nepočítaje náklady na zahraniční cesty, kdy jezdí po světě, kecá nesmysly, krade pera a dělá zemi ostudu.
  • Petře promiň, ale jsi guma, fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit