Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný, kdo v aféře Agrofert nebude obviněn, je Jára Cimrman. Policii se podařilo bezpečně prokázat podle DNA, že nebyl v Agrofertu nikdy zaměstnán *1* *1* *1*
    • škoda, Bureš mohl mít v lapáku parťáka *15*
  • A Babiša jmenuju předsedu, i kdyby Putler amfory vylovil! Navíc má zásluhy jako konfident StB, já mám v tom bohaté zkušenost, v KSČ jsem postupoval pořád v před!
    • vanhorne
      "i kdyby Putler amfory vylovil!"
      Amphory lovil predloni.Letos o dovolene, ve sklenene bedne 400x200x165cm, harpunou lovil a pronasledoval 115cm velkou stiku, kterou po dvou hodinach udajne harpunova.On uz ale rajtoval i nekde na tygru, mam dojem.☺l
  • A teď tu o Karkulce
  • mám přímý výhled na čapí hnízdo. Na komíně kotelny zdejší školy čápi hnízdí už spoustu let a nikdo to neřeší a policie nekoná. Asi nato nedohlíží ten "správný občan"
    • takoví tobě podobní vidí maximálně pilíře mostu a cítí puch z pochcané dlažby. Tak tady nemachruj.
      • zamečels...A TEĎ VYSKOČ.....
  • Existuje země, kde by jedinec jako je Čáp Bureš po svém obvinění vstal před východem slunce, vykoupal se, oblékl bílé kimono, vystoupal na posvátnou horu a spáchal harakiri. Jedině tak by zachránil čest svou a své rodiny. Ale u nás? Všici kradnú, sory jako.
    • Jestli si se někdy setkal s Japonci a trochu povídal mimo práci tak ono to tam tak taky neni ,protože by na ty posvátný hory stála fronta *1*
    • Přesně tak , ta komunistická kreatura Bureš bude furt křičet všetci kradnú a on si z Bruselu na malá domů pošle miliardy, hnus jeden.
      • a ty statečný a bájný Mirek s tím nic naprosto nic neuděláš. Fajn pocit, co?
  • "Vyšetřování "Čapího hnízda" není politické" . . .prohlašuje pražská centrála PČR.

    "To je tak hloupé, že se to lidem bude i líbit!" řekl by pan Jan Werich, kdyby se dnešních dnů dožil! A nejen on!
    • Werich koketoval s komančena a když mu některá nedala tak neváhal použít nepěkné prostředky ,prosím necitovat *10*
  • Jedno je jasné, skvělá reklama pro Babiše a zadarmo, fakt jsem zvědav, kde se nárůst procent pro ANO zastaví..Policie peče koblihy pro Babiše zadarmo... *3* *3* *3*
    Vážení, můžete nesouhlasit, jak jen chcete, ale to je asi tak všechno, co můžete...zaklikejte si po 15.říjnu *1*
    • Já volím Bureše, je mi blízko...
      • Táhni do Alabamy, starý zvrhlíku! A vem sebou Forejta i Ovci!
    • Pokud by tomu tak opravdu bylo, znamenalo by to nedobré vysvědčení pro naši zemi. Ono stačí, že má Babiš se svou bandou ANO takovou podporu. Co nabízí? Jaké morální a lidské hodnoty chce prosazovat? Jaké tradiční civilizační a kulturní hodnoty Zemí Koruny České by chtěl připomínat a prosazovat? Vždyť ani nemá žádnou politickou stranu, ale jenom jakési "hnutí". Co to je to "hnutí"? A co nabízí? Že bude řídit stát jako (svůj) podnik. To je projev fašismu. *16* *16* *16*
      • ANO, bude to třeba nedobré vysvědčení, ale přinejmenším stejné jako za posledních dvacet let...nebo víc?
  • Zloděj Bureš v kriminále, moc se na ten den těším, pokud tedy nezdrhne za Krejčířem, oni jsou oba zcela stejní. Jediným rozdílem je to, že jeden je Polák z Těšína a druhý Slovák odkudsi z východu, jinak kradou úplně stejně a za každým z nich je několik zavražděných...
    • A kohopak to měl zavraždit?
      Jestli počítáte zavražděná prasata,tak to bude určitě masový vrah. *14*
  • A tady taky srandy kopec. Ono to není na objednávku, ale spíš je to dáno tím, že všici kradnú, ale tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo až se ucho utrhne.
  • tak jako nebylo odvolání pana Šlachty na objednávku? Policie lže jak když tiskne. Třeba ani policejní ředitel se po léta nepelešil tady v Ostravě se svoji sekretářkou a pak si ji vzal do Prahy jakože k sobě. To je všechno četnická stanice v Mukačevu .... žádná PČR!
    • Fakt nelžeme, dvakrát jsme dělali kontrolu objednávek a nakonec i já osobně a žádná politická objednávka se nenašla *3* *3* *3* to bysme ji měli určitě zaevidovanou, no fakt...Hele, už někdo kliknul nesouhlas, asi už se objednávka našla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit