Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když tam vidím epidemiologa univerzála Havlíčka, tak se mi zvedá žaludek.

 • Agentura Vojenského zdravotnictví by urychleně měla zprovoznit - zvláště v karlovarském kraji - zakonzervovaná podzemní lůžková oddělení v nemocnicích  Karlových varech, Mariánských lázních (případně ve Stodu u Plzně a dalších nemocnicích zde - významné rezervy jsou i ve sklepních prostorách nemocnice ve Stodě, budované zde proto, že byla mimo hlavní směry možného napadení ČSSR ze západu). O těchto se málo ví, stejně jako o zakonzervované polní nemocnici ve stanici metra Hradčanská (která je nejlépe vybavena), ale i dalších. Personální zabezpečení z řad armády, žáků vojenských škol na všech úrovních, škol Ministerstva vnitra, by mělo být conditio sine qua non v současné době! 

  Například - podle paní major Lady Ferkálové z Agentury vojenského zdravotnictví, pod kterou LŮŽKOVÉ zdravotnické Těchonín spadá – pokud armáda dostane příkaz – do dvou hodin rozhodne o AKTIVIZACI NEMOCNICE (v současné době provádějící pouze výzkum v oblasti poškození zdraví při použití biologických a chemických zbraní), takže  do dvanácti hodin bude schopná přijímat první pacienty. 

  Nejprve je možné přijmout první dva na intenzivní péči = pacienty ve velmi špatném stavu, co by sem přišli zřejmě přes infekční oddělení z nemocnice na Bulovce, poté obdobné pacienty z nemocnic Pardubického, královéhradeckého a severočeského kraje, které je možno do dalších dvaasedmdesáti hodin  přijmout na intenzivní péči a kompletně areál zprovoznit včetně personálního zabezpečení.

  • ivislo

   Máme lék a přesto se očkuje.

   Když imunolog Jiří Beran před několika měsíci představil více než zajímavé účinky léku Isoprinosine na pacienty s nemocí Covid-19, vzbudil velký zájem, ale zároveň i podezření, zda nejde jen o další z výkřiků, který se nakonec v praxi nepotvrdí. Beranova vyjádření byla až příliš slibná na to, aby v nich mnozí nenacházeli pochybnosti. Imunolog lék vyzkoušel sám na sobě poté, co se koronavirem v první vlně nakazil. Následně doporučil jeho použití také v několika domovech pro seniory, které byly nákazou zasaženy. Všude se přitom ukázaly skvělé výsledky. Úmrtnost po včasném podání léku byla výrazně nižší než u seniorů, ke kterým se nedostal.Premiérova iniciativa vyšuměla do ztracena..Levný lék na koronavirus opravdu funguje. Lékaři ho ale podávají na vlastní riziko, oficiálně s ním kvůli zákulisním hrám léčit nemohou

   Máte pravdu, pár mých známých se z toho díky Isoprinosinu dostalo. Tady si lidi jezdí do Polska. Je tam ke koupi pod názvem Groprinosin nebo Inosine. Cena asi 420kč. mám ho pro jistotu doma.

   • OČKOVÁNÍ VE VZTAHU K JAKÉKOLI NEMOCI

    a

    LÉČBA TÉ, KTERÉ NEMOCI

    jsou dva různé procesy v lékařské (zdravotnické praxi)...

    Vámi propagovaný ISOPRINOSINE sice ovlivňuje komplexne imunitní systém, v
    ochraně proti virové infekci  pouze zvyšuje cytotoxicitu T lymfocytů a podporuje tak přirozenou imunitu především NK buněk, jejichž POČET SE VÝRAZNĚ ZVYŠUJE už za 90 minut po podání léku -  dvojnásobné
    hodnoty dosahuje  pátý den podání léku. 

    U infekcí způsobených respiračními virusy (chřipkové virusy, adenovirusy, virus roztroušené sklerosy,  rhinovirusy) nebo virusem Herpes labialis / genitalis vede podávání Isoprinosinu  ke zkrácení doby  příznaků těchto nemocí. Podobně působí i proti  virusu 2019  CoViD = v roce 2019 se objevivší   Co rona   Vi rus  typi D 

 • Okoune, říkal mi soused, že tě  tam potkal.

 • Vláda bojující proti vlastním občanům....Čím přísnější opatření, tím více kontraproduktivní opatření.


 • Dočetli jste se někde do konce kterého roku budou platit bláboly tupce Blábolu? Až to zjistí s.Hrbáček a Bureš tak nám to dají určitě vědět.

  • Sedláku, sedláku. To je zas koncert blbost, co? A nejvíc k popukání je , jak ty vyhlášený zdejší tupec někoho jiného takto tituluješ. Přeci tvoje gejzíry zde vypisovaných pitomin se ničemu nevyrovnají. A že v tom pisatelském tranzu nenavrhneš nějakou nosnou myšlenku? Ty sám, že nenavrhneš nějaké rámcové řešení?Těžko, co? Tak zas ráno vezmi koště a navlékni oranžovou kazajku.  Máš předtančení u kontejneru.

 • Nebylo by jednodušší zavést nouzový stav rovnou aspoň do konce tohoto roku?  Jednak, nebude se muset neustále prodlužovat a budeme mít jistotu, jak to bude dál. Takhle stále tápeme BUDE ZRUŠEN.... NEBUDE ZRUŠEN.... s čím vlastně máme počítat? No a po silvestru bychom mohli rovnou zavést stanné právo...tím by se vše  hodně zjednodušilo....😯

 • Tato vláda by si měla uvědomit, že v říjnu jsou volby a pak si to s nimi lidi u uren vyřídí. Po volbách budou zbaveni imunity a začne judgement day.

  • Obávám se, že většina obyvatel této země se opět zachová jako tupé ovce: bude stačit dát jim koblihu, k tomu pár prý "bonmotů" a slib, že bude líp. A ovce zase budou volit své ovčáky.

  • po zkušenostech posledních 20 let můžu říct jediné LIDI NATO S..ROU....

  • josef.chmela

   Tebe už asi dávno zbavili svéprávnosti. Žij dál v těch svých bludech. Lituji tvé ošetřovatele, určitě to mají s tebou hodně těžké.

 • Čínští soudruzi se mohou radovat: ve Wu-Chanu vyvinuli Či-Ko-Vir a úspěšně ho pomocí netopýrů rozšířili do světa a zahájili tak bakteriologickou válku proti celému světu.  Kéž bych se mýlil.

  • josef.chmela

   No jasně. Čínští netopýři byli vybaveni triskovými motory poslední generacez důvodu doletu až na evropský a americký kontinent, počítačem a navigací firmy Huawei a byli cvičeni k přežití ve velkých mrazech a v pouštích. Obvzlášť pak byli vycvičeni usednout na každého hloupého občana.

   • No vidíš, tak to jsem nevěděl. To máš informace přímo z Pekingu? 😀

    • josef.chmela

     Ne, od CIA.

     • Aha, tak to já nemám kontakty se CIA, na rozdíl od Tebe. 😀

      • josef.chmela

       Já vím. Ty máš kontakty na ten Peking když tak všechno přesně víš o tom viru, jak a proč byl vyvinut, kdo a jak  ho rozšířil, proč ho rozšířil a podobně.

       • Reakce na příspěvek:

        Opičáčku, to jsou pouze mé závěry vyvozené ze známých faktů. Kontakt na Peking nemám, takže lituji, ale zprostředkovat Ti spolupráci s exportéry žlutého socialismu nemohu. Jen mne udivuje, že zjevně odmítáš mé dedukce, Ty přece vůbec nejsi hloupý. 🙂

      • Sajmone Občanský, ty jsi prostě pablb z Tischcali, tak kdo by s tebou chtěl udržovat kontakty....ha...ha...

   • Co vlastně naši papaláši řeší , nebo se spíše snaží řešit - když  už teď v souvislosti s propagovaným očkováním proti virusu 2019-CoViD, způsobujícímu SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome - česky "závažným závažným způsobem probíhající  náhle vzniklý  soubor příznaků nemoci  dýchacího ústrojí" ) - už nyní  je možno nyní v tisku zaznamenat:

   • že se Londýnem,  metropolí Spojeného Království Velké Británie a Severního Irska - se mezi populací rychle šíří - NOVÁ MUTACE VIRUSU 2019-CoViD. 

   • Aby to nebylo jednoduché - výskyt další odlišné formy virusu 2019-CoViD byl zaznamenán na území Jihoafrické republiky...

   • Tiskem proběhla i zpráva, že ona další odlišná forma virusu 2019-CoViD, způsobující  i odlišné postižení dýchacích cest a následně celého organismu, byla prokázána i u několika osob, vyšetřených v Česku... 

   • Proto se např. proti takové, vpodstatě  banalitě, jakou je chřipka, produkují každoročně nové a nové očkovací látky 


 • No, ono slovo "přísná" je poněkud přehnané. Na taková totiž tahle vláda nemá, s prominutím k.......

  Nejsem zastánce hospodských a nálevníků všeho druhu, ale tam rozhodně problém není.  Tam se dají opatření sledovat, vynucovat a jen hlupák by je porušoval. 

  Ví to i Havlíček, ví to Blatný - a pořád melou dokola to samé. Kde se kumulují zdroje nákazy? Proč se to neoznámí? Protože to nikoho nezajímá, nebo to neumí zjistit? Obojí je špatně.

  Osobně veškerá nařízení respektuji a dodržuji, ale nejsem přesvědčen, že je to cesta. 

  • cesta vede přes zbytečně zmařené životy , co bránilo přiznat Babišovi před volbama že se ženeme do průseru , možná rozdíl 1 % ve volbách , ale hlavně strach že  nebude u koryta a moci .Co bránilo Blatnýmu říct ne není čas postupovat méně tvrdě a počkejte po vánocích , pak uvidíme .Nemusí nic utahovat stačí když to lidi pochopí a někdo jim to vysvětlí , udělejte si vánoce a pak se čeká co to dá - to je normální  , jsou to srá.i  , kteří nevidí na půl metru před sebe .Samozřejmě těžko to utáhnete jako totáče , ale demokracie má obavu aby se z ní nestala totalita (jak se v minulosti několikrát stalo) a totalita má strach že lidi již nebudou mít co ztratit . Můžeš si vybrat v které fázi chceš být , a tím nemyslím nemám co ztratit když mi nefunguje internet. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit