Přejít na výpis diskuzí

Privatizace se odehrála v mlze, ale svědomí mám čisté, říká odsouzený manažer MUS Koláček

4.6.2018 19:09
red 4 příspěvky

V rozhovoru pro HlídacíPes.org popisuje bývalý manažer Mostecké uhelné společnosti nejen to, jak probíhala privatizace, ale hovoří také o pocitech viny, o "mlze kolem celé transakce" či o roli Miloše Zemana. Mluví také o tom, proč by byl život bez peněz snazší, píše Eliška Hradilková Bártová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec
    Nenašel jsem v sobě sílu,dočíst tento hnůj do konce.I tak nějak se prováděla privatizace a ještě se tím bezostyšně chlubí.
  • Zase špatně. Cituji a doplňuji: Získal jsem je v období, kdy se v Čechách uskutečnila privatizace, a rozdával se tu majetek lidem, správně by bylo, rozdával ( rozkrádal) se majetek lidí.
    Celá citace. Já si myslím, že to jsou čisté peníze, byť jsou veliké. Získal jsem je v období, kdy se v Čechách uskutečnila privatizace, a rozdával se tu majetek lidem. Veřejným zájmem bylo, aby co nejvíc peněz získali čeští lidé, takže se ta transformace vlastnictví musela udělat tak, jak se udělala – trošku v mlze. Když s majetkem nikam neutíkám, pečuji o něj ze všech svých sil a dělám to nejlepší, co umím, tak mám z mého pohledu čisté svědomí.
  • "Za každým velkým majetkem se skrývá zločin". Honoré de Balzac
  • A ta mlha dále pokračuje a poslední dobou je už i kouřová. Že, multimilionáři ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit