Přejít na výpis diskuzí

Příznivci výtvarníka Týce přelepují panáčkům na semaforech hlavy

27.2.2012 19:41
  9 příspěvků

Příznivci výtvarníka Romana Týce začali přelepovat panáčkům na semaforech u přechodů pro chodce hlavy. Akcí s názvem Panáčci ztrácí hlavu za Týce, která se šíří spontánně v ulicích i na sociální síti, chtějí její účastníci vyjádřit solidaritu s vězněným umělcem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Se všemi pisateli odsuzující tento vandální krok souhlasím. Chtěl se zviditelnit, ato se mu podařilo. Jen mě mrzí, že nezaplatil pokutu a ani cenu za uvedení do původního stavu. Zajímalo by mě, zda úředníci po něm uvedenou škodu požadovali. Jestli ne, tak by měli také nést následky, samozřejmě i se svými nadřízenými, protože oni je manažersky vedou. Pokud ne, tak navíc bych doporučil poslat na viníka exetutora.
 • Je to veřejné ohrožení a taky tak byse to mělo posuzovat
 • Chápu, je to taškařice a rošťárna, ale provedená na nevhodném objektu. Čekám, až nějakého "zapomenutého umělce" napadne zaměnit červené skla za zelené. Nevidím důvod zastávat se takových magorů.
 • Paklize se tato sebranka sama tituluje za umelce-pritom pouze ohrozuji bezbranne chodce,tak by soudy meli tyto havloumelce posilat na uzavrene oddeleni psychiatrie.Tam jim spis pomuzou (treba vodolecbou,nebo na lacno klistyrama),nez v lochu.
 • Když se podívám na zastánce Týce, tak vidím samé jednaké - zapomenuté umělce, feťáky, flákače a budižkničemu dej pozor na nic. Pán Vídeňský tomu vévodí - non plus ultra
 • ZLOCINCI SE HOUFUJI... *10* *10* *10*
 • je to neadekvátní..ale když se chtějí zvidtelnit tak si můžou vybrat jinou formu něž ..přelepovat semafory !!!!

  to je s prominutím hloupost !!!
 • Za panáčka kriminál a za ukradenou miliardu poplácání po zádech od stranických kolegu *1*
  • Proc lzete, clovece? Zadny kriminal nedostal, ale pokutu ani ne vysi spachane skody. Uvedeni 60 semaforu do souladu s vyhlaskou je podstatne drazsi. Navic tento darebak ohrozil odskodneni moznych zraneni, pokud by chodec vstoupil do vozovky na vulgarni signal napr. "mociciho muze" a byl zranen. Nemuze byt odskodnen, protoze takovy signal dle vyhlasky neznamena "volno". Jen gauner prvni tridy muze povysit sobecky zajem sve sebereklamy nad zdravi spoluobcanu. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit