Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto učitelka napsala naprosto přesně.
    Já osobně vidím na obrázku jednu krávu a jednoho zlodějského vola? Jakápak pravidla? Nadpis to vystihuje skoro přesně.
    Já bych připsal dojnákráva...... na obrázku a oči jako prase po první ráně.
  • z třiceti pércenty podojit czešky k r a v a to je umě vogoš ,hošani češani vzpamaŤujtě sa predsa
  • Je mi záhadou, když má Bureš tolik peněz, tak proč si na internetové trollování nenajme někoho inteligentního?
  • Panové ten Pavlíček Jegl je zlý člověk,rád bych věděl kdo ho platí.Co se takhle podívat na ekonomické výsledky viz téměř vyrovnaný rozpočet,myslíš,že by se to povedlo někomu kdo rozkrádá stát-ty moulo!Kdo se zasloužil o řádný výběr daní a dává ten bordel do pořádku.Co je špatného vést stát jako fabriku-podívej se jak to fungovalo Tomáši Baťovi,než to tací jako ty zničili svojí propagandou a závistí, o tom nemáš ani ponětí viď!Svými články rozpoutáváš nenávist a histerii mezi námi.Nemužeš se alespoň jenou zamyslet a zkusit odbourat tu nenávist z tvých článků a přestat rozdělovat národ.Pevně věřím,že 30% voličů vědělo co dělá.Většina národa má dost těch kecalů a politických turistů a věří zdravému rozumu.
    Pavlíčku zamysli se nad sebou a nech těch slátanin!Jdi místo psaní dělat někam do zemědělství.
    • To je tedy silné kafe srovnávat estébáckého podvodníka a Tomáše Baťu! Jestli chcete mluvit za 30% voličů, tak je to jejich a Váš problém, ale "většina národa" si Vás za mluvčího jaksi nevybrala, Vy "histerie".
      • "Doctor" má pravdu.ANO převálcovalo ostatní strany.Přestaňte být hlásnou troubou protibabišovských článků a televizních ukázek.Myslete hlavou a ne pivem.
  • No, Babiš ještě nevládne a nedojí, aby se o tom tak dalo mluvit. A co hlavní "dojiči" po revoluci, kteří rozkradli podniky, podojili kampeličky, banky. Napište o zahraničních firmách, které tuto republiku dojí.Privatizace, církevní restituce, to byly kravky na dojení. A platí to lidé ze svých daní.
  • No to je mi ale překvapení...!!!

    Již několikrát jsem tady napsala, že STBácký koblihář "nešel" do politiky pro blaho voličů, ale aby si nahrabal na vlastní hromadu...

    A voda se vaří...doufám, že co nevidět už bude bod varu...
    • Koloběžko první,Babišovi loni klesly zisky.Nějak zapomněl "hrabat".Co kdybyste myslel hlavou a ne závistí?Odpoutejte se od pomlouvačů Babiše.
      • Já nikomu nikdy nic nezávidím...

        A právě proto, že myslím hlavou mi je jasné, že Babiš hrabe jen pro sebe...
  • jenom zkouším, jestli jde napsat slovo kráva, myslím tím dojnou krávu

    jinak psát něco o tom, jaký je slovenský estébák gauner, snad už ani nemá cenu,

    to všichni vědí
    • vanhorne
      "to všichni vědí"
      Jenom ta mensina obcanu, ktera se neprecpala koblihama je strizliva a vi to.Vetsinu obcanu se te podarene dvojce ZemBab, podarilo opit Becherovkou nasaklou koblihou .☺☺
    • to Sajmone samozřejmě funguje. Vy určujete kdo může napsat kr...va a kdo ne, koho necháte a koho "ideologicky nevhodného" smažete....že vám třeba nevadí primitiv takzvaný "bijec pitomečků" tento člověk nevyplodí kloudnou myšlenku jen stále uráží druhé.....
      • Tak že redakci nevadí "bijec pitomečků" mi taky vadí, jinak "dojná kráva" mi napsat jak vidíte jde ač nejsem v redakci, jestli to nejde Vám, tak za to nemůžu. A toho Sajmona si nechte, já taky netvrdím, že Vy jste třeba Faltýnek.
        • víme sajmon, my víme
  • Oliwer
    Pro Babiše není stát firma, ale dojná k*áva
    Velice trefné! Souhlasím a pětkrát podtrhuji.
    • Ať si v tom počínání nepodtrhnete nohy heslo Oliwere.Kráva se dojí jinak.
    • Jdi se vycpat, Kalousku! Dej si radši pár piv a neotravuj.
      • A nebo ne, vlastně jsem nic nechtěl ...
  • my víme, že je Bureš lump, že krade, podvádí a lže. Ale nám to vůbec nevadí, my mu věříme.
  • Naše "nezávislá" média a "inteligentní" novináři milují tohoto muže.

    http://www.balbinka.cz/2016/09/07/billboardy-2007/#jp-carousel-30

    Opravdu by mě zajímalo proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit