Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • 2,5 procenta voličů si uzurpuje právo měnit vládu????   NEBUĎTE SMĚŠNÍ.

 • Karel

  Mám jiný návrh aby Pan Babiš nebyl ve střetu zájmů, a to(komunisticky) znárodnění jeho majetku.Ale to už tady bylo a zdá se že se to neosvědčilo.

  A to nejen jeho ale všech námi placených  zaměstnanců kteří mají nějakého příslušníka rodiny v soukromé či bezpřízpěvkové sféře protože i oni mohou svým rodinným příslušníkům dát sosnout více než ostatním ze státního.

  Tu přimhoří oko při rozsudku či obvinění, či pohlédnou přísněji na konkurenci, nebo zvednou ruku při hlasování v parlamentu nebo na rybách či v šachovém kroužku doporučí svého koně státnímu zaměstnanci.

  Protože pokud jste majitelem firmy a budete mít třeba svého "lobistu"  parlamentu vždy nějak můžete ovlivňovat příjmy své firmy, je to daleko pohodlnější než přes kontrolovaného předsedu vlády.  Přitom tito(zlodě..pardon "lobisté") si  nějakých usmolených 200 miliónů počítají jenom jako svou odměnu a jsou součástí většiny parlamentů západní demokracie.

 • Síly nepřátelské demokracii se snaží všemožně rozložit demokratický systém a zejména rozložit vládní koalici, aby vláda přestala být funkční. Hamáček pochopitelně nemá zájem participovat na demontáži demokratického systému a destrukci vládní moci.

 • Proč by také odcházela? Na stole je přece soud s Altnerovými dědici. Je třeba ho zamést pod koberec. Což se právě začíná projevovat.

  • A jak je vidět - oranžovým podvodníkům se to podařilo. Kdo může volit něco takového???

   • Souhlasím. A to ani ovečky nedostaly koblihu. 😍

    • Ty jsi horší než věříci, nikdo nikdy nerozdával koblihy ale ty to pořád meleš dokola.

    • KIMCID

     Oni se rozdávali koblihy při posledních volbách? Kde ukaž?

 • PRO  ODCHOD  Z  VLÁDY  ČSSD OPRAVDU DŮVOD NEMÁ!

  Do té příští už se ČSSD nedostane a bude ráda, když vůbec 

  někdo z ČSSD bude aspoň v parlamentu... 

  • Pokud mezi voliči převládnou morální a soudní občané, tak ta oranžová banda skončí na hnojišti. Co bychom od nich ostatně čekali, vždyť to jsou jenom "vybledlí" komunisti. A ti i když je to podle zákona organizace zločinná a opovrženíhodná, tak místo v kriminále se rozvalují v parlamentu. Inu, český hnojník.

   • Tak bychom si v tom měli udělat jasno. Když se to hodí, jsou to země Koruny České, když ne, je to hnojník.

    Nějak se v tom přestávám orientovat. 

   • KIMCID

    Ještě jednou jmenuje se to demokracie

 • Co by se jako ještě mělo stát, aby tahle vláda, horší, než ta Jakešova v roce 1989 odstoupila? 


 • Po "výsledku" této partaje v "evropských" volbách se jeden ani nediví! Příští volby tuto partaj přivedou do ... !

  Jde o NAPROSTO NEDŮVĚRYHODNOU PARTAJ - jak je vidět na kause advokáta, pana JUDr. Zdeňka Altnera - ten zastupoval ČSSD ve sporu o Lidový dům a pomohl této partaji toto sídlo „vyhrát“! 

  A potom se ve vleklém sporu domáhal palmáre ve výši 145 milionů korun, verdikt z roku 2004 přiznal JUDr. Altnerovi 18,5 milionu.Proti tomu se obě strany odvolaly, 31. března 2016 Městský soud v Praze rozhodl v Altnerův prospěch. Se smluvní pokutou 0,3 % denně ale částka za tu dobu nabyla na 337 milionů Kč. Pro představu - je to o 23 milionů více, než na kolik má ČSSD nárok od státu na čtyřleté období 2013-2017 (peníze se odvíjejí od volebního zisku).

  A ČSSD se do vyplacení peněz Altnerovi - po jeho smrti jeho dědicům - nechtělo a nechce. V dovolání, které Nejvyšší soud obdržel 11. dubna 2016, rozporovala především oprávněnost a zákonnost smluvní pokuty. „Nesouhlasíme s rozhodnutím Městského soudu v Praze s odůvodněním, že je v rozporu s judikaturou Nejvyššího soudu,“ uvedl mediální zástupce strany a její advokátní kanceláře Jiří Chvojka. 14. dubna 2016 strana uvedla, že peníze bude posílat Altnerovým věřitelům, kteří se přihlásí v Lidovém domě. A to mají být garanti českého práva? 

  PERLIČKA NA KONEC z dnešního dne - Nejvyšší soud vrátil spor sociálních demokratů s dědici právníka Zdeňka Altnera prakticky na začátek. Opět bude rozhodovat Obvodní soud pro Prahu 1. Podle rozsudku Nejvyššího soudu "nebylo smluvní ujednání o odměně za právní služby dostatečně určité". Prý "není ani jasné, jaké konkrétní právní služby Altner pro stranu udělal". Soud zpochybnil i nárok na smluvní pokutu. 

  KAM DOSPĚLO ČESKÉ PRÁVO?

  • Kdybychom se měli pokusit Vám pane Janáku odpovědět - musel by nám pan Jégl udělit ban.

   Takže nevážení pražští a mimopražští demonstranti - šup do ulic kvičet za nezávislou justici!!! Pokud máte na mysli nějakou jinou, než teď máme - potom dobře.

   Pokud myslíte tuhle zaprodanou mafii - tak s Vámi není něco v pořádku. 


 • Na odchod z vlady je pozde. CSSD do vlady nemela vubec jit. ANO ji v minule vlade  poskodila a hrobar Hamacek to dokonal.

 • Jak by take mohl byt , nejaky duvod . Poprve v zivote ( a asi naposledy ) , u koryta kde to opravdu slusne mlaska. tak proc ho opoustet ´driv nez nas vyhodi. 

  Neni to zrejme prvni takovahle situace v dejinach Kralovstvi Ceskeho. Kde jinde by potom mela stara ceska prislovi svuj pocatek ?

  Kapri si rybnik nevypusti ,

  Rovny rovneho si hleda.

  Vrana vrane oci nevyklove.


  • Vždyť se podívejte:

   Předseda a všichni místopředsedové téhle partaje sedí zároveň ve vládě.

   Nestačí jim partajní koryta, oni musí ještě co to jde dostat do funkcí kamarády, aby si taky lízli - dokud je to možné z vemena státu. 

   Po volbách totiž všichni budou pakovat své oranžové ruksáčky. 

   Tedy to jsme to dopracovali. Elity národa - premiér stíhaný, koaliční partaj podvodníci a dlužníci.

   A kdo čeká v záloze? Spodina podobného druhu z ODS, TOP a jakýchsi pidistraniček.

   Z bláta do louže. 

 • Není to tak dávno a socani vyštvali pana ministerského předsedu ze sněmovny. A vytvořili pěkný antizákon zákon.Jen tak že jim to Zubatá pleš poručila. Panečku to šlo pěkně od huby.Nyní končí v naprostém zapomenutí a hanbě. A s dluhem panu Alterovi. Lidi trestají sviině.Na jejich místě by jiní nyní drželi huby.Protože zatím kterékoliv další volby mají už vítěze. Toho po kterém se nyní furt plive.

  • Myslíš toho Bureše? Plivat je opravdu málo, konat by měly orgány, které si za to platíme!!!!!!!!

   To ti nestačí trestní stíhání, podezření z objednání vraždy Mrázka, brutální mafiánské praktiky, zničená krajina, kolosální mezinárodní ostuda, naprostá podřízenost soudů a úřadů rozkazům jednoho kontroverzního agro-barona a jeho loupeživých kamarádů?

   Pořád té servisní traktorové stanici pro Andreje Nenasytného Oligarchu důvěřuješ? A proč?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit