Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kubera měl pravdu, proto je terčem tvrdé kritiky od těch, kterým pravda vadí. 
 • pro někoho blábol, pro hodné lidí realita dněška.

 • Blábol je tento článek. Kubera je jeden z mála politikú, kteří dokáží říct pravdu .

  • Tentokrát musím s pistaelem úvodního blábolu zásadně nesouhlasit. Pan předseda senátu Kubera to vyjádřil zcela přesně, lépe to říct nejde:

    "Jsme lhostejní k opětovnému nárůstu totalitního uvažování, ve kterém
   tak nepokrytě platí, kdo není s námi, je proti nám a je potřeba ho
   umlčet. Vždyť totalita, nesnášenlivost k jiné rase, k jinému názoru může
   a má dnes zcela jinou podobu. Třeba zahalenou do slov ekologie, životní
   prostředí, rovnost pohlaví, politická korektnost a multikulturalismus."


   M.j. autore článku, když označujete takové ...... jako je Bureš/babiš nebo zeMAN slovem PANE, tak je dobré vám připoimenout, že na rozdíl od jmenovaných je pan předseda senátu je skutečně člověk a na rozdíl od těch dvou ...... si oslovení zaslpouží.

   • KIMCID

    Opět se ozval soudruh Novák zneuznaná rudá rohožka. :D

    • Jen se vyzvracej KIMCIDKU ty jedno zastydlé potracené bolševické hov...dko.

     Už ti to určitě chybělo a bude ti lépe chutnat až tě přijde zřízenec nakrmit a přebalit.

     • KIMCID

      No vidíš jak tobě jde zvracení.Co na to cenzor?

      • Pouhé konstatování nezpochybnitelné skutečnosti o něčem takovém jako jsi ty není nic proti ničemu. Takže kde máš problém??????

       • KIMCID

        Reakce na příspěvek:

        To nebyl dotaz na tebe 

 • aztli

  Popsal dost přesně situaci, jak plíživě se objevuje totalita, ve srovnání s tehdejší dobou, kdy byly podobné symptomy. Pro některé lidi, jako autor tohoto článku je to blábol, tak není se co divit, je to politicko korektní psavec, ostatně podobní také tehdy v té době ono dění bagatelizovali.

  • Ano, tohoto autora známe už hodně dobře z předchozích článků. Jeho postoj je jasný... .-(

 • "Slova předsedy Senátu Jaroslava Kubery pronesená na terezínské tryzně byla nevhodným blábolem."

  .

  Tak to rozhodně žádný blábol nebyl. To si snad může myslet pouze autor článku.

  Možná že ta slova nebyla pronesena na správném místě, ve správnou chvíli, ale byla naprosto pravdivá a odpovídající realitě.

  • Vendul

   Přesně tak. Ať je pan Kubera jaký je, v tomhle má naprostou pravdu.

  • Je to tak - rozhodně to nebyl blábol. A myslím, že i to místo (tj. Terezín) nebylo nijak přes čáru - vždyť právě na tomto místě došlo k velkému lidskému utrpení v důsledku právě takového chování před kterým ve své řeči Kubera velmi moudře varoval. Ustupování německému totalitnímu nacismu v období před druhou světovou válkou je prakticky totéž co dneska tzv. politická korektnost. A kam to vedlo všichni víme.

   A jen drobná poznámka k multikulturalismu: Ano, o meziválečném Československu se dá hovořit jako o multikulturním prostředí - tehdy česko-slovensko-židovsko-německo-maďarském. Jenže to byl výsledek evropského vývoje uplynulých století, a tyto kultury se naučily za ta století vedle sebe a spolu žít a navzájem se respektovat. To bylo porušeno událostmi kolem rozpoutání a trvání války. I dnes může nějaké nové vícekulturní prostředí vzniknout, ale musí jít o vzájemně se respektující komunity. Máme tak v prostředí ČR velkou (historicky vzniklou)  komunitu Slováků, zrovna tak tu vzniká komunita Vitnamců. Ale znovu zdůrazňuji nutnost vzájemného respektu, a bezpodmínečného dodržování zákonů tohoto státu. Do téhle "škatulky" se rozhodně nevejde invaze muslimů nerespektující zdejší zákony a zvyky, toužící po právu šaria a nesoucí s sebou potenciální teroristy !!!

  • a co tam Kubera vůbec dělal? Je snad Žid? Nebo co tam měli co mluvit naši politici,jak oni souvisí s Terezínem??

   Terezín je temná kapitola židovských dějin,možná taky německých dějin,tak  kdyby jim tam šel vykládat třeba ten velvyslanec SRN,že už to nikdy neudělá ,nebo tak něco jak oni to vykládají,ale co jako my Češi s tím? 

   • To jsem zvědav, zda podobné otázky budete klást při slavnostním otevření nového památníku v Letech.

    • Ale to my Češi máme prasátka rádi a tak když už tam nebudou,tak to budou v Letech takové  vzpomínkové akce. 

 • Vedle Kubery je takový špinavý Drban. Vypadá to na někdejšího krále všech ODSáckých šejdířů Alexandra Vondru.Toho Vondru který potáhl miliony z rozpočtu při našem předsednictví EU na ozvučení nějakých sálů.Ne na nákupy techniky! Jen tak, na ozvučení.Dřív si říkal Saša.Za totáče jakože disident. Furt byl na VB.Ne za protistátní činnost.Prostě za opilství. Třeba když působil na Zlínsku prakticky z vazby nevylezl. Opilství střídalo opilství.Po revoluci se stal ale z ožraly velký disident. A nyní vysíláme ožunka do Bruselu.Gratuluje se ODS!

  • RNDr. "Saša" na sebe dbal, resp musel dbát, když byl ministrem zahraničních věcí (stačí porovnat foto). Teď si zase hraje na rádoby "protestujícího disidenta", proto se nám předvádí s vlasy a la šmudla. A takových z toho "disentu" je povícero.

   Něco jiného je neměnný účes PhDr. Ivana Bartoše, Ph.D., který už patří k jeho osobě.


  • Přesně tak o panu Vondrovi.A navíc se neříká že to již dávno táhne s paní Vrecionovou.Tak tam v Bruselu budou mít pelechy oba dva.Až se vrátí tak každý 100 000 k důchodu do smrti jako má Špidla . Alespoň našetří na těch 300 000 000 které Vondra prošustroval a sedí za to jiní lidé.

  • Nestřídmá konzumace alkoholu se na tomto pánovi

  • Nestřídmá konzumace alkoholu se na tomto pánovi nesmazatelně podepsala. 

   Ale neměl asi jednoduchý život. No, nakonec se s ním život mazlí až teď. 

   • Teď nevím, jestli píšete o autorovi článku nebo Junckerovi. O Havlovi doufám ne! 

    • Zrzavej Veškrna chlastal ještě víc než Vondra, nebo Juncker. Nemohl si pomoct, pokaždé do němoty, stále do němoty. Občas se i pozvracel, jindy si zase po pádu něco zlomil.

    • O panu Vondrovi prosím.

 • Předseda Senátu p.Kubera se přerodil z komunisty na přesvědčivého pravičáka,respektive-liberála.To co řekl v Terezíně měl asi promyšlené,chtěl to říci a také to řekl.Ono opravdu hrozí současným generacím Evropy vláda chaosu a zmaru především v konání různých neziskovek,které sice nevládnou,ale silně ovlivňují společenskou aktivitu svými přemrštěnými požadavky.A to nálepkování lidí je postrachem všech politiků,neboť ta šílenství v genderové oblasti a multikulturismu jsou podhoubím pro řadu velkých potíží v životě evropské pospolitosti.A v tom p.Kubera varoval ještě v čas,později již bude pozdě.

 • Mezi modrými strakami nejspíš vládne ohromná žárlivost vedení této partaje na každého, kdo je jen maličko populární. Viz. Klaus, jr., teď pan Kubera.

  Mánie vylučování je velmi nebezpečná a vede dlouhodobě k sebezáhubě.

  Jen toho magora, který vykřikuje sprosté vyhrůžky si hýčká. Inu liberální strana. 

  Naštěstí nejsou mým šálkem kávy, tak jen tak dál. 

 • Ano, žádný blábol, ale pravdivá slova inteligentního člověka. Pokud byste chtěli vědět, co je skutečnou příčinou většiny nesmyslů dnešní doby, tak je to hlavně vliv feministické propagandy, kde inteligence jaksi chybí. To byste koukali, co všechno si feministický hlupáček objednává...
 • Raději pět Kuberů než jednoho vypaseného "zvukaře" Vondru. Miliónky docházejí, tak Saša potřebuje další bezpracný zisk.

  Stejně je zajímavé, které strany po volbách vysílají své členy do Brusele. Nemálo členů těchto stran se dopustilo přinejmenším "přestupků". Ale hlavně, že všichni "makají". (A to si nejsem jist, jaký fak-tický význam ono "makání" má).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit