Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč? Protože jsi veřejně činný a navíc jako ministr financí. A pod svícnem bývá největší tma, tak se nesmíš zlobit. Ale jelikož je Tvé působení čisté jako "slza", nebudeš mít s prokazováním žádný problém.
    My Ti věříme!
  • ach joo...použití vulgarismů ve vyjadřování většinou naznačuje, že řečník moc rozumu nepobral (teď pomiňme afekt, to jsme schopni říct cokoli) ale doprkna......když vidím toho trpaslíka zamindrákovanýho čobolskýho, tak bych vyjmenoval snad všechny sprostá slova, co sem za život pochytil
    • Ubohá reakce s ubohými argumenty, nemyslíš?
      • Já ale nepsal svojí myšlenku s očekáváním, že si někdo sedne na zadnici - kouknul jsem na fotku pana Babiše a napsal jsem, co mi vyvstalo na mysli. Chápej to jako vyjádření jednoho z 10 000 000 obyvatel - nicméně skrytě a možná naivně očekávám, že podobné myšlenky napadnou dalších několik milionů Čechů.

        Závěrem bych tě rád poprosil, zda by si mohl můj výkřik do tmy trochu rozvést a přihodit
        veselejší reakci s argumenty, které nebudou tak chatrné a politováníhodné
        • U tebe není potřeba nic rozvádět. Jsi závistivec a nic neumíš. To je celý tvůj problém. *3*
          • Někdy si říkám, jestli má smysl reagovat na imbecila....ať napíšu cokoli, nevěřil bys. Samozřejmě chápu - je jednoduché a komické představit si pod mojí osobou ubožáka s holou zadnicí, který nenávistně slintá a užírá ho majetek jiných....ale milý Wattsone, co když je to dočista jinak? co když jsem nereagoval na jeho majetek, ale na jeho ksicht a kroky v politice? Svou finanční zaopatřenost a rodinné kořeny tu nebudu rozvádět. Za prve bych tě nasral a za druhé bys mi stejně nevěřil :(

            tak si klidně mysli, že žiju v garzonce na periferii Prahy, jezdím Fabii 1.2 a beru 18 000 čistého ;) tebe to potěší a mě to neublíží :)
            • 2 snílek
              Jsem rád a teď to prosím neber jako jízlivou poznámku, že si můj krátký, druhý odstavec nepochopil. Pár lidí umí číst mezi řádky a odtušit, ale většina lidí ne - což je dobře.
            • No tak jestli toho nedosahne 50 % tak to se Burešovi omlouvám poněvadž su taky oligarcha *1*
            • No jeho ksicht je OK, jeho kroky v politice SUPER. Ten krátký, druhý odstavec jsem moc nepochopil. Co je špatného na garzonce, nebo na Fabii 1.2 a co s tím společného Babiš? A na 18 000,- čistého měsíčně nedosáhne minimálně 50% obyvatelstva, spíš to bude ještě horší. Co tím chtěl básník říci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit