Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dodos

    Tak pro mě není kupování čokolády problém a když tím podpořím hladové děti tím líp..docela si na čokoládě ujíždím, takže ze mě se budou mít dobře...poslední dobou ale zkouším zdravější čokolády...ty jsou sice trochu dražší, ale za to mohou kupodivu chutnat ještě lépe než ty klasické

    https://www.stihlonozka.cz/cokolada/

  • Kdyby někdo chtěl ochutnat opravdu kvalitní čokoládu jako nápoj, tak mi si s přítelkyní pravidelně kupujeme tuto instantní čokoládu https://j-plus.cz/produkty/84-italska-horka-cokolada-.html Po dlouhé době něco, co si zase dokáži opravdu vychutnat. 

  • Ze by polske deti:-D
  • Jak se může na čokoládě prodávané v Česku může podílet dětská práce.
    Když v ní kakao není. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Proč?Protože není vyrobená v ČR,ty degene !!!
  • dospělácká práce.A co my jako s tím?Podstatné je že banda se něčím zabaví.Blbě umí kecat každý kdo má v zadku díru.Platí i pro redakce.Pořád je to lepší než kdyby se afričani sbalili a jali se lísat k EU.Že už je jim jako tam zle.A že by chtěli v Německu ležet ve stanu, klábosit popíjet kafíčko a mít All inkluzive život za peníze hostitelské země.Takže děcka i celé rodiny držíme vám palce.Hlavně nejezděte do unie.Letos to bude drsné.K vtěrkám!
  • od doby kdy Orion vlastní Nestle se to nedá žrát
  • Chutná vám vyspělá Evropo?
  • Nikde jsem se nedočetl že maká táta s mámou. Ti se asi válí doma a dělají další děti.
  • Ano miloval jsem čokoládu Lidku z Děčína za 14 Kčs a z dnešní hořké mám jen cukrovku,když kolem kakaa jen proběhla a cukru mraky i v hořké.
  • Je hezké, že se nějaký duševní chudák zamýšlí nad dětskou prací, ale často je to jediný příjem do té rodiny. Bude lepší, když děti nebudou pracovat a budeme jim posílat peníze? Doufám, že autor tohoto článku již peníze posílá. Protože blbě kecat, umí každý hlupák.
  • takže když si kupuju čokoládu dávám chudákům hladovějícím dětem v africe práci! paráda jdu koupit víc čokolády co se v mládí naučíš.... to už říkala má babička jo bez práce nejsou koláče to je dobrá škola do života" rozodně lepší škola než je naučit že dostanou něco zdarma bez práce třeba nějaký dávky to by pak dopadli jak ti v chánově pracovat nebudou ani jako dospělí!!!
  • To demokratum nevadi
  • No nevim, mě se zdá, že cena čokolády je v dnešní době i v akci dražší, než relativně nedávno i bez akce, takže čokoládovny vodírají všechny....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit