Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mně by se také líbilo, když by byl přítel nějaký slavný hokejista. Hokej se mi líbí a jsem ráda, že jsem si našla hokejistu. Sice hraje jen nějakou třetí ligu, ale i tak je to fajn. Snažím se jezdit na každé jeho zápasy, abych ho podpořila. K Vánocům jsem mu koupila chránič na zuby a hokejku. Nová hokejka to jistí každý rok.

 • Ani sem nečetl. Nebude to kvůli prachům?
 • KIMCID

  Zeptejte se hráčů

 • V národě plném hokejových a fotbalových trenérů je složité diskutovat o takovém problému.

  Jako laik si myslím, že je to prostě otázky kvality a konkurence. jako v každém jiném zaměstnání, kde funguje trh. V NHL hrají ti nejlepší za nejvyšší platy, pokud se neuplatní tam, tak jdou do KHL, kde jsou možná peníze o něco menší a atraktivita (pro středoevropany) nižší.

  No a ti, co se neuplatní v NHL a KHL, brázdí ledy českých zimních stadionů za nějaké peníze - o kterých nevím vůbec nic. Ale zase to asi bude podle kvality a poptávky po jejich hře. 


  • Možná pro to, že z toho v NHL dělají jako zaměstnání. Hráč dostane smlouvu a jde si vydělat. Když u toho ještě dokáže dobře pobavit diváky, je to jeho bonus a možná lepší smlouva. Americká odborová organizace hráčů NHL je naprosto směšná. Demonstrují za vyšší platy a dražší vstupenky. Kdo to neumí,ať to nehraje a dlabe v hlíně.
   • josef.servit.9

    Kdo neuspěje v N H L jde do Ruska! Jednoduché co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit