Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó fréza to je dravec, až Hřebenáčovi utrhne haxnu bude legrace!
    • 0
  • Je mu potřeba nasadit psí hlavu za to že se vzepřel Jůesej a jejímu převratu a že se přiklonil k Rusku a s jejich pomocí je ještě na živu jen tak dál i ta EU mu musí podkuřovat jak si to přeje gauner světa. *11*
  • Diskuse pro článek
    Proč čeští policisté a státní zastupitelé slouží darebáku Erdoganovi? Protože je placenej Američanama.
  • Dlouho jsem tu nebyla, mám vlastní stránky, tak je pro mě novinkou, že Drahošík prohrál s Panem Zemanem, ale Jégl přece psal, že Drahoš to má v kapse, že by zase lhal?
    Pa Simča.
  • Vždy platilo a bude platit: Komu to prospívá .Je to boj o moc nad světem a zemřou miliony !!!
    Nejsem žádný Sokrates nebo kterýkoliv filosof ale je jasný ,že jde opravdu o moc nad zemí !!!
    Jestli to dojde do krajnosti tak je to zánik "člověka "rozumného" !?!?
    Jen dodám, že jsem stále optimista a že lidstvo přežije !!!
  • nějaký bezvýznamný šmusla z Tiscali nadává cizímu presidentovi? Je pohroma jak se k redakčnímu netu dorve každý kdo má v zadku díru. A mastí blbiny jak za peníze.
  • turečtí balasti demonstrovat a vychvalovat naše policajty a justici stal se chyba. Muslímák musí být v předklonu.Tento darebák tady má nárok držet hubu.A tak už to zůstane.
  • Jégle napište něco o hospodaření ČT
  • 0
  • vanhorne
    "Penize, protislužba nebo tupost?"
    Pravdepodobne vsechny tri a jeste neco navic.Holt, jsou to slavni pomahaci a chranici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit