Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... trend nejprimitivnějšího primitiva zde se nikdy nezmění, vždy uhájí místo první trosky :)))
    • Troska? Páchnoucí troska z prasečníku jsi tady výhradně TY. Páchnoucí prasič stránek.
    • Troska? Páchnoucí troska z prasečníku jsi tady výhradně TY. Páchnoucí prasič stránek.
  • ... musím koupit nové holínky, protože jak tu kozu pořád rajtuju, tak se mě ty holínky potrhaly :)))
  • ... neznám Simonu, ale primitiv, který nemá na svůj vlastní nick, musí být fakt poslední blb :)))
    • Simonka je ta které čicháš kalhotky. Celý loňský podzim jsi ji praktikoval.
  • ... čau, sráááááááči, nikdy nepochopíš, že já jsem občas zajdu okopat bezmocného blba :)))
    • ale kdeže. TY jsi ten do kterého se tady kope. Špinavec který to musí snášet. A nic s tím neudělá.
  • ... ták, kozu už jsem vojel, moc se mě to líbilo a teď ještě umučit tu Simonu :)))
  • ... neskutečný hlupák blije o své zkurvené babičce Simoně, to mu schvaluji, to je ale blb :)))
    • ale ale přeci Simonka je ta které čicháš kalhotky. Loni jsi o nich tady básnil dlouhé měsíce. Tak ji nezavrhuj. A co matka. Už jsi ji dnes též opííchal? Loni jsi se tím chlubil.
  • ... hlupáček, který používá můj nick, je nejzbabělejší a nejprimitivnější kr*pl na netu, wau :)))
    • přeci vyhlášeným prasetem a primitivem jsi tady ty. Tak si drž svoji pozici a nepouštěj slabším.
  • ... já taky chci umučit Simonu a vojet kozu :)))
  • ... doopravdy ignoruji kripla, který nikdy nebude mít odvahu, abych mu rozšvihal tlamu :)))
    • nikomu nic nerozšviháš. Tvoje prasečí pyžmo už na dálku odežene zájemce o konfrontaci. Začni se mýt, čuníku.
  • ...na tom letáku jsem totiž já :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit