Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... něco tak primitivního jsem nezažil, ten deement si fakt myslí, že jeho hlasování kripla někoho zajímá, už sis jednou vrznul, blbe?
  • Hrebeňár, Hrebeňár, tvůj fotr byl kůň a matka slepice, přiznej to blbečku :)))
    • ... to je ho*no proti tomu, že tvá matka byla krysa a tvůj tatínek tapír, jsi neškodný blb :)))
  • blbeček pitomečků, jak příznačný nick.

    Autor: Rudolf Hrebeňár Datum: 08.07.2016 22:57

    Originální krátká dovolená?
    Zdravím Vás, vážená paní Jourová, mívám originální nápady a rád cestuji. Nedávno jsem řešil Vaše "vlastně". Co kdybych Vás naprosto nezávazně v Belgii třeba v srpnu navštívil? Také jsem rozveden a mám dvě děti (tedu pokud to u Vás stále platí), 23.7. by měla rodit má dcera (můj první vnouček).
    V žádném případě nemám v úmyslu zneužít Vaší kariéry, to já nedělám. A už vůbec tento můj vzkaz nesouvisí s mých předchozím.
    Napište mi třeba alespoň, že již nemám psát hlouposti :)
    S pozdravem Ing. Rudolf Hrebeňár
    • ... jsi nejprimitivnější ubožák na netu, proto jsem si tě naposledy hezky užil, si fakt deb*l :)))
      • slov obsahuje tvůj slovník, tři?
        • ... 300 tisíc deemente, ale tu číslovku moula jako ty nezná :)))
    • ... mimochodem, deemente, s Jourovou jsme měli v Bruselu několik hezkých víkendů :)))
      • to jo, několik impotentních víkendů, ty si ale blbec
        • ... jsi pořád naprosto v hajzlu, moc si to užívám, bezmocnou špínu vesele opouštím :)))
    • ... jsi neškodný primitiv, který mi nedokáže nijak ublížit, ale můžeš to napravit, já se za své jméno nestydím, napiš místo a čas a budeš po smrti, ty dementní zdegenerovaná trosko :)))
  • ... to byla má poslední slova se zbabělým srááčem, nikdy nenabere odvahu postavit se :)))
  • ... je to krásné, na férovku jsem vyzval zbabělce ke konfrontaci, už to víc neudělám :)))
  • ... já bych řekl, že půčtok je proti mě Ajnštajn :)))
    • ... zajímalo by mě, kdo takovému odpadu touto dobou dal hlas, jsi nejposlednější blbec :)))
    • ... já bych řekl, že ke tvé úrovni není důvod cokoli dodávat, děláš ze sebe blba sám :)))
  • ... moc jsem se pobavil, jakému odpadu slouží tiscali.cz, pouze jsem odkopl lidský odpad :)))
  • Bez Kalouska by politika nebyla politikou. Babiš se ostříleného Kalouska bojí proto ho pomlouvá kudy chodí.
    Ještě k Babišovi. Každý z Vás určitě slyšel, že se na dálničních známkách za rok vybere cca. 9.5 miliardy. Babiš lidem vtlouká do hlavy, že hospodští kradou a únik na daních se musí zastavit a EET tomu zabrání a navíc se vybere 18 miliard. Nebudu Vám zde počítat kolik podle Babiše to dělá, každý rozumný člověk k tomu dojde sám. Podle Babiše únik na daních dělá dvou násobek naší dálniční sítě, to by bylo jako Rakousko a Česko dohromady. Nevěřte politikům co Vám říkají toto je jedna velká lež a pokud máte rozum, tak nikdy Babiš nemůže vybrat 18 miliard navíc. V četně nemluvňat každý hospodský by musel nepřiznat u každého zákazníka 1 800 Kč. Hloupost nad hloupost, kdyby hloupost měla křídla, tak se Babiš bude vznášet jako holubička.
    • ... jenom poslední zakomplexovaný nevzdělaný deement jako ty píše bláboly jako "Každý z Vás určitě slyšel,....", jsi dokonalý nevzdělaný nemakačenko, napiš čas a místo, kdy z tebe levou zadní udělám naprostého deementa osobně, primitivní srááči :)))
      • Lidická 1332, 363 01 Ostrov
        • ... vím, že jsi nejprimitivnější debílek, napiš svou adresu, ukopnu debílkovi hlavičku :)))
          • se na poště ty blbej impotente
            • ... já na poštu nechodím, tam chodí jen vesničtí balíci jako ty, jsi úplně v hajzlu :)))
    • ... nechtěl jsem se zde již zdržovat lidským odpadem, ale když čtu tvá h*vna (stačí začátek), jdu se zesrat smíchy, jsi zde bezkonkurenčním dementem roku 2017, jsi naprosto v hajzlu :))
      • ... fajn, 8 hlasů za minutu vyplodí pouze největší český úchyl, pro mě to je oslava :)))
    • ... si opuštěný kokůtek, něco tak dementního se jen tak nevidí, popiš svůj loňský příjem :)))
      • ... už nebudu reagovat na nejprimitivnšjší reakce hlasujícího nemocného deementa :)))
        • je ´nejprimitivnšjší´ pitomče?
          • ... jsi dokonalý primitiv, kvůli jakým inteligent jako já je zde pouze pro zábavu, když píše nula jako ty o nesouhlasech, nikdy jí nemůže dojít, že nesouhlasy trosek jako ty jsou jen bezmocí póvlu, pochop, že já tebou kdykoli vytřu podlahu, ubožáku :)))
        • budeš, dementní primitive
          • ... nedáš nikdy správně dohromady ani tři slova, sračko :)))
            • nesouhlasů dostává jen dementní primitiv, jako ty blbečku
  • ... naplňuji svůj nový cíl: nereaguji na žádného deementa, neskutečně zábavné to je :))
  • Ač toho pána nemusím, tak v tomhle souhlas.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hromadny-orgasmus-v-Ceske-televizi-i-rozhlase-Komunalni-politik-jej-citi-i-pres-eter-469348

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit