Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/domaci/425327-zemrel-ministr-klausovy-vlady-frantisek-benda.html
  • Fakt nejsem fašista.
  • Nikdo niky nepozná, že jsem fašista!
    • víme sajmon, niky
    • ... opět krabičák za 15,90, niky?
  • kdyby se naučil péct koblihy tak by měl vyhráno.
    České stádo slyší na heslo "Nikdo vám nemůže dát to co já vám mohu slíbit."
  • Už nebudeme volit estébáky, kágébáky a jiné ruská fašisty! Příští volby vyhraje Kalousek!
    • Neni to tak dávno co tenhle soudruh chtěl do koalice s komoušema ,tak at jde do erdele a veme sebou ovara a bureše a spol.
  • ... pindy Bicana jsou jako vždy k ho*nu :)))
  • Bez Kalouska by politika nebyla politikou. Babiš se ostříleného Kalouska bojí proto ho pomlouvá kudy chodí.
    Ještě k Babišovi. Každý z Vás určitě slyšel, že se na dálničních známkách za rok vybere cca. 9.5 miliardy. Babiš lidem vtlouká do hlavy, že hospodští kradou a únik na daních se musí zastavit a EET tomu zabrání a navíc se vybere 18 miliard. Nebudu Vám zde počítat kolik podle Babiše to dělá, každý rozumný člověk k tomu dojde sám. Podle Babiše únik na daních dělá dvou násobek naší dálniční sítě, to by bylo jako Rakousko a Česko dohromady. Nevěřte politikům co Vám říkají toto je jedna velká lež a pokud máte rozum, tak nikdy Babiš nemůže vybrat 18 miliard navíc. V četně nemluvňat každý hospodský by musel nepřiznat u každého zákazníka 1 800 Kč. Hloupost nad hloupost, kdyby hloupost měla křídla, tak se Babiš bude vznášet jako holubička.
    • ... jenom poslední zakomplexovaný nevzdělaný deement jako ty píše bláboly jako "Každý z Vás určitě slyšel,....", jsi dokonalý nevzdělaný nemakačenko, napiš čas a místo, kdy z tebe levou zadní udělám naprostého deementa osobně, primitivní srááči :)))
      • Lidická 1332, 363 01 Ostrov
        • ... vím, že jsi nejprimitivnější debílek, napiš svou adresu, ukopnu debílkovi hlavičku :)))
          • se na poště ty blbej impotente
            • ... já na poštu nechodím, tam chodí jen vesničtí balíci jako ty, jsi úplně v hajzlu :)))
    • ... nechtěl jsem se zde již zdržovat lidským odpadem, ale když čtu tvá h*vna (stačí začátek), jdu se zesrat smíchy, jsi zde bezkonkurenčním dementem roku 2017, jsi naprosto v hajzlu :))
      • ... fajn, 8 hlasů za minutu vyplodí pouze největší český úchyl, pro mě to je oslava :)))
    • ... si opuštěný kokůtek, něco tak dementního se jen tak nevidí, popiš svůj loňský příjem :)))
      • ... už nebudu reagovat na nejprimitivnšjší reakce hlasujícího nemocného deementa :)))
        • je ´nejprimitivnšjší´ pitomče?
          • ... jsi dokonalý primitiv, kvůli jakým inteligent jako já je zde pouze pro zábavu, když píše nula jako ty o nesouhlasech, nikdy jí nemůže dojít, že nesouhlasy trosek jako ty jsou jen bezmocí póvlu, pochop, že já tebou kdykoli vytřu podlahu, ubožáku :)))
        • budeš, dementní primitive
          • ... nedáš nikdy správně dohromady ani tři slova, sračko :)))
            • nesouhlasů dostává jen dementní primitiv, jako ty blbečku
  • ten Kalousek ale rudokožcům hnul žlučí, to jen dokazuje, že jeho partaj je třeba volit. *2*
    • Spíš hýbá myslí myslícím!! To ale nevíš, co je!
    • a můžeš si u toho zazpívat tu vaši
      https://www.youtube.com/watch?v=DzpUex6G6ow

      *15*
  • ... moc jsem se pobavil, jakému odpadu slouží tiscali.cz, pouze jsem odkopl lidský odpad :)))
  • Ja si myslím za pravicové voliče že ODS je momentálně snad nejzdecimovanejší strana na scéně. Je ćas prestat brát ohledy na možné gaunery s kalašnikovem a udelat rozumnou záležitost - spojit síly s programove blizkou stranou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit