Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Který kre.t,én psal tento článek?
  • Tento manipulativní článek je tak nebezpečný, že jeho autor by měl okamžitě vrátit školné a jít makat do dolů a to po zbytek svého prašivého života.
  • Kradla v samoobsluze? To jako myslíš tu údajnou krádež rohlíků za minulého režimu? To by mě teda zajímalo co asi paní Němcová tenkrát dělala, že měla plat přes sto tisíc. Zas nějaký afektovaný čtenář bulváru, který se nedostane dál než k jeho titulkům.
  • Čeští politici by měli nosit červené nosy jako mají klauni ,protože se tak chovají.Tahle vláda nemá právo na existenci Protože .stranu LIDEM nikdo nevolil a vede ji politická prostitutka ,která má paradoxně bojovat proti korupci.To by si měl pan prezident uvědomit .Předčasné volby jsou jediným správným řešením."Pilní a pracovití" budou volit Kalouska a ODS at zmizí ze scény *4*
  • ÚVOD TOHOTO ČLÁNKU JE AROGANTNÍ, SPROSTÁ, NEHORÁZNÁ MANIPULACE MASY.
    LIDI NENECHTE SE TÍM OVLIVNIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ze statistik lze vyčíst, že za uvedené roky byl opravdu navýšen dluh o 489 miliard, ale Nečasova vláda rozpočet na rok 2010 nedělala (schodek 166 miliard), ten dělala Fischerova vláda, kterou podporovali všechny velké strany. Nečas se tedy podílel o navýšení státního dluhu 323 miliardami.
    To samozřejmě není málo, ale není dobré se ohánět čísly, které autor evidentně není schopen správně interpretovat.
  • Si děláš srandu?
  • To budu.
  • Vážení dišputéři, dejme šanci Osobnosti, kterou paní Němcová bezesporu je, a odpusťte si nemístné kecy MČČ. Máte-li čas a touhu něco vylepšit svým odpovědným postojem a vyjadřováním, poslechněte si dnešní pořad ČRo 2 "Jak to vidí" hudebník a publicista. - Jak Jiří Hlaváč komentoval svou zatím odloženou kandidaturu na post ministra kultury? Po 5 min. poslechu komentuje asi 4 min. nominaci p. Němcové, ale i poté hovoří o své životní filozofii: "laskavé náročnosti" = dobrý vzor pro každého z nás!
    http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2912404
    Vážení dišputéři, cožpak všichni nevíme, že politická levice i pravice skonči v Zadnici? Pomůže nám jen ETIKA shůry, která se ovšem dnes "nenosí". Věřím, že máte navíc, než na unáhlené citové výlevy. *4*
  • Musím, bohužel, souhlasit, že případná vláda ČSSD nebude znamenat bůhvíjakou změnu. Na druhé straně proti té hrůzné modré pravičácké revoluci, která tu bezostyšně probíhá a při které teče zase jen krev červená, by to byl snad alespoň návrat k normálu. Copak nestačí už jen její prohlášením, že bez korupce se prostě demokracie dělat nedá?
  • Všechno je jednou poprvé, však my si zvyknem,až tam nasadí cvičenou opici, taky vezmem
  • To je tedy nápad--další Jihočeská pěnice.Její slova---jsem průchodná pro celou koalici---sčili vyjdu s každým.Tedy takové chameleony mám nejraděj.
  • kdybys měl trochu rozumu, byl bys radši debilem než komunistou! *6*
  • Kdybych měl trochu rozumu, mohl jsem být komunistou.
  • Já už 20 let nic jiného nedělám :-)
  • Jjjjjjjjjjjjjjj))))))
  • nebo "piča"?
  • Čí chleba jíš, tou písní zpívej. Co chcete od člověka, který je placen za oblbování lidí(a rozhodně líp než my, co na ně makáme).Opravdu už dávno ztratili soudnost a strach lidí o práci si zaměnili za omezenost,či hloupost.Snad si myslí, že už v těch makovicích nemáme vůbec nic, jinak by takovou zhovadilost nemohli ani vypustit z huby.Všeho do času, tak jako teď možná došlo na Nečase a spol. dojde i na ten zbytek, co z fungující ekonomiky za dvacet roků udělal montovnu a smetiště Evropy.Veselé fasády na barácích ještě nedělají život veselejší, když se na něj díváš z pod mostu!
  • myslis neco jako "pičus" ?
  • Volte KSCM !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit