Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nakupujte květiny online, já už to jinak nepraktikuji, je spousta květinářství online kde si můžete vybrat. Rozvoz květin probíhá kamkoliv v ČR a ten samý den. Nejčastěji objednávám rozvoz květin Praha.

 • Já objednávám doručení květin jedině online. manželka je překvapena a mám to bez ztráty času. Využívám květinářství online Praha u firmy Kytice Expres.

 • Mě květiny potěší v jakoukoliv dobu. Je teda pravda, že teď, když musí být člověk neustále doma, tak těch důvodů k radosti tolik není, takže je člověk rád i za maličkosti :-) . Minulý týden mě manžel naprosto dostal. Všiml si, jak jsem ze všeho už otrávená a bezradná, tak si našel rozvoz květin Brno a nechal mi je poslat domů, čímž mě moc potěšil :-)

 • Protože je přiváží koblihářova firma...?!!!

  • - to je aspoň příspěvek do diskuze! Kdyby tu někdo publikoval článek např. o vyhynutí dinosaurů, jistě do komentu zakomponuješ kobliháře Bureše a připomeneš jak se v této těžké době staráš o klientky v domově pro seniory. Práce opravdových pečovatelek a sestřiček si nesmírně vážím, zvlášť když to dělají nezjištně!!

   • Jiří, jsem diplomovaná všeobecná zdravotní sestra s pomaturitním studiem -  specializace ARIT...

    V domově pro seniory pracuji  - dohoda o provedení práce - než seženou náhradu za sestřičku, která je na neschopance - rizikové těhotenství...

    Když o mně nic nevíš, tak nač ta ironie, až urážka....

    • Koloběžku, koloběžku -odmítám uvěřit.A diplomovaná, říkáš? A takové kraviny tady tolikrát vypisuješ.Plácáš tady páté přes deváté.Strefuješ se do premiera.Nemůžeš tedy očekávat, že oslníš nějakou péčí.Kterou tady donekonečna omíláš.A co jako má být?

     • Okoune, nebo rodrigo,nebo další z tvých nicku.

      Doplň si vzdělávání, diplomovaná všeobecná zdravotní sestra,to skutečně existuje.

      5 přes 9 tady plácáš ty. Na strefování se do Bureše jsou tu jiní borci, než nějaká kolobrnda.

      Ty donekonečna oslňuješ svou nulovou inteligencí.

      • Koloběžko 1.,vážně ti tahle diskuze stojí za změnu nicku? Tobě, diplomované sestře se specializací ARIT (asi ARIP), která tak nezištně pomáhá seniorkám, babišobijkyni a vůbec "lepšímu člověku"? To se musíš uchylovat k "jaanonymům'? PS Chápu tvoji zlobu 🙁,  něco zase napiš, ať tě poznám lépe. Mimochodem, začínám ztrácet iluze o "lepšolidech" 😞

       • Reakce na příspěvek:

        Okoun,rodrigo,jirkamar,jak ještě? Já jen jaanonym sorry,ale s kolobrndou nemám nic společnýho.Snad jen to, že mě Bureš taky se.re. A nejsem jediný.Doplňuji si vzdělávání,zapatrej jako já a dovíš se že ARIT = ARIP.

    • Omlouvám se tedy premiérovi za urážku (koblihář Bureš) ikdyž je mu to asi šumák. Nespatřuji však ironii v tom, že si vážím jakékoliv pomoci, zvláště pak nezjištné. Jiřka

 • Nikdy jsem nepochopil, proč se mají kytky řezat nebo trhat jen pro jakési lidské "potěšení". Když někdo pěstuje květiny na zahradě nebo v květináči, chápu to. Ale jít po krásné louce nebo záhonu a urvat kytku a nacpat ji do vázy mi přijde bezohledné. Tu kytku de fakto zabijeme. Jak by se nám líbilo, kdyby někdo řekl "ty jsi hezký člověk, uřežu tvou hlavu a pro ozdobu si ji dám doma v kuchyni na zeď." Ostatně tak to dělají i myslivci se svými pochybnými trofejemi. Není to na hlavu? 

 • V současné krizové situaci jsou květiny vyjádřením  vděčnosti vládě za její náročnou a zodpovědnou práci pro občany.

  Díky za to,že máme vládu v čele s Babišem,která jako jediná ze všech vlád na světě si zatím v boji s koronavirem vede velmi dobře.Nedovedu si představit,v této roli
  totálně neschopnou opozici v čele s ufňukaným Fialou,ožralým Kalouskem nebo

  s fetovaným Bartošem.

 • Soudruzi hlavně žádný sociální inženýství. Zarazili jste biatlon kterej by to rozvlelkl po celý republice a to je vaše zásluha. Zbytek je už nástavba. A čím větší de.il, tím víc krizovejch štábů a podštábů..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit