Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bijec pitomečků-zase to zady zamořuješ stoko?Dle tvého stále stejného vyjadřování tě typuji na dementschulle v Chánovském pastáku,že se nepletu?Jestli tady budeš otravovat,zavolám tvému vychovateli a dostaneš zase výprask ty tupane a pak půjdeš do klece,kde tě opět znásilní Demétér *1*
    • ... slaboučké, holt primitiv víc nedá, ale pěkně ses rozohnil, přesně o to mi šlo, blbečku :)))
  • ... hlasuj, hlasuj, hlasuj, zechcaný primitive, na víc nemáš, mizím mezi své lepé děvy :)))
  • ... zkrátím to: bohatě mi stačí občas nakouknout, jak se bezmocně zmítá póvl, čau, lůzo :)))
    • ale kdeže chlíve! Sedíš tady a vyčihuješ. Jsi rád za každý kopanec do tebe.Nikdo s tebou nekomunikuje. Jsi pro srandu a pobavení.
  • ... jsem unešen, kolik ubohých hlupáků dráždí můj neměřitelný duševní náskok, wau :)))
    • Jo? To se moc povedlo! Prase z chlíva má duševní násko ..... ale to snad ne. Přeci prase má jen páchnoucí rypák!
  • ... bezmoc primitiva BIJEC je fascinující, mou velkou vášní je ch*át na tu lidskou trosku :)))
  • ... noční Simon blijec pitomec, zvaný též pračurák už je zde, hurá. Bude nás obveselovat svojí pitomostí..hi..hi :)))
    • ... ty zde stačíš bohatě, primitive, s ubožáky jako ty netrávím večery, jsi hezky v hajz*u :)))
  • pojďte rychle sem! Prasič stránek z vylezl z páchnoucího chlívku a bude dělat moudrého.
  • Dnes je halloween, to bude v ulicích strašidel, víc jak v prdlamentě, ve vládě i na hradě. *1*
    • Simon vyjede na své kriplkáře a bude legrace, viď ty teplej blbče..hi..hi..hi
      • Když Zeman jezdil na té své "kriplkáře", tak to také byla legrace? Mně to rozhodně k smíchu nepřipadalo.
        A ty jsi studený chytrák?
        • víme sajmon, jsi krypl
  • ... primitiv BIJEC civí na monitor nonstop, dokonalý chudák, kterého nelze neignorovat :)))
  • ... aby měli o čem psát nevzdělanci jako třeba pitomý póvl Takový Herman Daniel :)))
    • ááá prase akademik vylezlo z chlíva a hlásí se o slovo. Zalez chlíve!
      • ).(
        • tak takovou jí má tvoje matka? To jsi statečný prasák, že se nestydíš nám všem ji ukázat.
          • ... napiš, akademiku, co znamená Einwegschuherdungsband, to máš v malíčku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit