Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... ignorance primitivů je super nástrojem potupy jejich neexistující inteligence a potence )))
  • ... trvalo to, ale zbídačený póvl něco vyblil, chápu, že je v ha*zlu, že jsem inteligent, čau :)))
  • ... měsíc jsem tu nebyla a zase odcházím, čau :)))
    • jdi do predeele ty deemente
      • ... máš v tom guláš, ale co lze očekávat od sr*čky jako ty, že, blbečku :)))
  • ale kdeže drbane. Budeš tady. Odcházíš celý večer. Ty prase si vděčné za každý kopanec!
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/419147-demokrate-zuri-kvuli-nove-kauze-e-mailu-clintonove-pustili-se-do-sefa-fbi.html
  • ... blij dál, ubožáku BIJEC, už mě dnes nezajímáš, kálím na póvl na kolenou, čau, blbe :)))
    • neříkej že jdeš zas na pravý prasečí tenis! To by tady zas byly salvy smíchu.
  • ... zničil jsem zase chátru, ale nebaví mě to už, raději bych ničil někoho s IQ alespoň 11 :)))
    • cha cha to se zas povedlo. Prasečí bezmozek určuje IQ. Možná u tebe v chlívku. Ale na netu?
  • ... co ten překlad pro mě, pane profesore B, tvé pořád stejné primitivní blitky ignoruji :)))
  • ... čauuuuuuuuuuuuuuuu, ubohý póóóóóóvle :)))
    • a zas přidej jak mně zničíš! Ty chátra z ulice. To jsou největší foory večera on line z chlívku.
  • ... já snad dostanu jednou z těch nevzdělaných zakomplexovaných blbů infarkt ze smíchu :)))
    • no ne? Tak prase inteligent se dorvalo k PC? Jak to kopytem zvládáš? Máš ale troch mindrák z vepřové hlavy, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit