Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by jednoduché napsat, že si dva bývalí agenti
    StB .. Falmer a Bureš musí rozumět.. Ale spíš to bude
    o tom, že komouši chtějí svým voličům prezentovat
    jistý vliv na moci.. podobně jak to komický předvádí
    Okamura..
  • Leninou se v hrobě voizvrací *10*
  • arnan
    Kdo by si to pomyslel po listopadu 89, kam to v ČR dospěje po 28 letech, že budeme mít prezidentem bývalého komunistu, alkoholika a lháře, a že lid český obecný dá 30% hlasů rovněž bývalému kimidtovi a dakonce agentovi StB Babišovi. Radovat jsme se sice mohli, že novodobí komunisté z KSČM dosáhli u voleb pouze na 15 poslanců, ale mají opět soudruha Filipa-Falmra místopředsedou parlamentu, majý dva předsedy výborů v PS a třetího předsedu získají, když mlátičku Ondráčka vymění za jiného soudruha. Takovým zastoupením na moci se nemohli komunisté pochlubit, ani když měli 41 poslanců. Podobné posty mají v poslanecké sněmovně i extremisté z SPD. Toto vše oběma těmto stranám umožnil Babiš, za příslib, že podpoří jeho jednobarevnou vládu, Zkrátka, nikdo z rozumných občanů ČR toto nemohl předpokládat.
    • Prezidentem jsme měli konfidenta, kolaboranta, alkoholika a lháře hned v prosinci 1989. Nevím, jestli jsem rozumný občan ČR, ale já to předpokládal. Proto jsem také v osmdesátým devátým necinkal klíčema, ani jsem se nikde neztrapňoval na demonstracích.
    • duvenblejt fakt je mi zle *9* *13* *10*
    • Zapomněl jsi vyjmenovat u těch bývalých komunistů stovky dalších vzácných charakterů. Namátkou generálního ředitele ČT, dvojku v čele NATO, prezidenta HK, šéfy policie, armády, soudce, státní zástupce, a další stovky a tisíce bývalých komunistů. Takže vlastně co kritizuješ? Za generálního ředitele ČT se přece stávkovalo, že?! A stávkovaly děti nahnané gaunery z neziskovek, podporované nejvíce z TOPky, STAN a dalšími "demokraty". Tedy těmi, kteří po demokratických volbách neunesli výsledek. Ministr školství by měl konat a ředitele škol pohnat na prasečí kůži. *12* *16* *12*
  • Logika, komunistům se bude plnit jejich naplánovaná "čtyřletka" prostřednictvím buržoazie, což je opravdu komické. SPD je pro koblihového magnáta pojato coby "extremisté", takže fujtabl, a tak se sáhne po "zaručených demokratech". Z mého pohledu to firma Agrofert nezvládá a má zaděláno na velký "píp". Tzv. Kalouskův školní demokratický blok podobných zoufalců a neziskovkářů alá Milionová chvilka (založena na konci ledna 2018 a na účtě těch tří studentů je už skoro onen "chvilkový" milion). *14* *3* *1*
  • K fotce Bureše a Falmera je snad zbytečné cokoli dodávat.
    • Máš pravdu. Jsou to správný bouráci. Takových bychom potřebovali víc.
  • Nábřeží UKrajinské brigády 12 Praha 1 odtama se znají soudruh Babiš i soudruh Filip lehkozbohatlíci sou to z privatizace,kde si předem rozdělili co budou privatizovat ti samí soudruzi ředitelé národních podniků státních statků generalní štáb Lidové armády .pak až vypsali jakesi kuponové knížky kde jim dělali kOmedianti jako Kocáb Kratochvíl reklamu a nic lidem nedali za kuponové knížky jen cáry papíru podepsané Wiljemsem angivcké hnus jmena Větrovac a jacísi další patolízalové .tak nevznikl av žádném případě buržoazije .
    V Franciji si burožoasije musel vybojovat vítězsví v válce v franciji za stržení šlechty její popravení a pak s eobjevil Napoleon s jeho beznyzmaného rodiště na Sardiniji kde nic nebylo tak s eprohlásil za velitele armády ,to lze uskutečnit jen v revoluci která není sametová připravená Západem i Perestrojkou komunistů komunisti připravili sametovou revoluci a vítězství sklidili komedianti herci,když by došlo na zbraně tak by určitě zvítězil někdo jiný nešžli to které vidíme v Parlametu i kontech miliardářů milionářů ani Horáček by nešel bojovat jen hazard jako na Cubě v době Zayse a následných presidentů socha horáčka jak drží ruku na kapse to mám odvás z sázení a tam sem vládnul ukázka na Hradčany kdežto Zeman ten má bronzovou sochu ukazujíc tam byli červené trenýrky a tam z Východu z Ruska mám své příjem is manželkou Mynáře tam odtama je i OKamura ten mne volil a podpořil ,tam je ruská mafie řekli by občané a ani za okupace zde nebylo 250 000 tisíc členů ukrajinské brigády
    • Napoleon se narodil na Korsice ty " Intelygente" a tvůj písemný projev je výplodem chorobného mozku.
  • Copak na TOMHLE DEBILNÍM PLÁTKU se dá souhlasit jen s jedním příspěvkem? Nekoupil jej také Bakala?
  • Jégl - ty jsi se zbláznil !!! Nebo ses píchnul o trn a po 28 letech zlodějiny úplně jiných
    stran a lidí ses probudil.
    Budíček *1* - píše se rok 2018, mrkni do kalendáře !!!
  • Já bych nestrašil naše občany příkladem z Francie, nýbrž bych je varoval před debil..ními články pana Jégla, který je stejného ražení.
  • Víte proč se ženy malují a voní ? Protože jsou škaredé a smrdí...
    A víte proč komunisté touží po vládě s velkokapitalistou Babišem ?
    • Máš prostě v hlavě nassrráno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit