Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás doma se pije víno docela ve velkém a přiznám se, že jsem se nikdy nezamýšlela nad tím, proč má láhev vína zrovna 0,7 l. Asi je to tak akorát, i když bych někdy ocenila klidně i 1 l láhev :-D . S manželem si víno otevíráme každý víkend. Rádi ochutnáváme novinky a teď tu máme zrovna několik nových vín :-) .

  • Nevíte prosím kde koupit pěkný a kvalitní stojan na víno? Zvládl by mi s tím někdo prosím poradit? Kam se mrknout? 

    • Stojan na víno? A jak velký stojan hledáte? Kolik těch vín by se tam tak mělo vlézt? Já jsem třeba sehnala designový stojan na víno do kuchyně, kde dám vlastně 7 lahví a jsem spokojená, hodně super prostě. 

      • Něco menšího taky. Kde jste to vybírala? Jaký jste koupila? 

  • No někdy má láhev vína i větší objem, moc velkou váhu bych tomu však nepřikládal a spíše bych se zaměřoval přímo na dané víno. Já sám piju biodynamické víno a nedám na něj dopustit.

  • Nevím, kde pan Strašík kupuje víno v sedmičkách, ale já znám jen láhve 0,75 l. V 0,7 l kupuji whisky a gin.

    Jarda

  • standadriver

    ..jasný,  1 litr je průměrně moc a  půl litru poměrně málo, pro mě by mohli dělat 1,2 litru a bylo by to akorát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit