Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy paní Dvořáčková má "ženské" starosti. Asi neví, že p*nis je v klidovém stavu menší a měkký a teprve v případě "potřeby" se zvětší na potřebnou velikost a ztvrdne. Možná pí Dvořáčková zná ze své praxe jenom ty velké a tvrdé p*nisy. *3*

    Zajímavé, že pro mne je "p*nis" zakázané slovo, kdežto pro pí Dvořáčkovou nikoli. Je vidět jak Tichcali měří všem stejně. *6* *1* *1* *1*
    • Ano, demokracie v praxi. Všichni jsme si rovni, ale ti co "hlásají tu pravou pravdu ( teda vlastně pardon, levou - pan Dienstbier a jiní novolevičáci )" jsou nám ostatním rovnější... Tichcali - *3*
  • David...letos si už konečně musím vyrobit točivý prak a naučit se s ním střílet...zatím jsem jenom viděl v TV Palestince, nikdo jiný už dnes tuto poněkud zastaralou zbraň nepoužívá.
  • mě připadá velký až dost, nechápu co to zase melou.. *11* *12* *11*
    • Nekraď nick, malej luline!!! *16*
    • ... klídek, nechápání je u tebe standard :)))
      • No a co, každý nemusí mít velkýho. Když jsi bohatý a máš vysoké IQ a vzdělání a jsi někdo, Jako třeba JÁ, tak si vše koupíš.
        • ... vím, že se ti po mě stýská, ale já s primitivy fakt nediskutuji, pitomečku :)))
      • a opět nám dorazil místní parchant.Marné zparchantělí rodiče rodí zákonitě parchanty.Blbé je že dosáhnou na klávesy.
      • Máš noční směnu v Tiscali, blijče pitomečku, vystřídal jsi kretééna Simona.
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit