Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych kohoutky doma nechtěla ani za nic. Strašně špatně se reguluje teplota vody. U rodičů jsme měli kohoutky a bylo to za trest. Mě to prostě nevyhovuje. Domů jsem tak věděla, že chci rozhodně pákové koupelnové baterie a třeba manžel a ni nevěděl, že se ještě kohoutkové baterie prodávají :-D .


  • Dobrý
    den, potřebovala bych se zeptat ohledně koupelny, tedy spíš ohledně vany. Mám
    ji hodně poškrábanou, dá se to nějak opravit? Třeba něčím zalít a pak
    vybrousit? 


    • Cesta
      to je, ale při broušení pak poškodíte ještě okolí a hlavně povrchovku a vana
      vám pak půjde kompletně do kytek. Pokud je to poškrábané tak, že je to
      nepříjemné se v tom koupat, tak je lepší ji vyměnit. 


      • A když
        se rozhodnu ji vyměnit, tak to stejně po čase bude zase to stejné ne? Jsme
        početnější rodina, je nás doma 7, takže vana je permanentním provozu. 


        • Tak
          tím spíš by to chtělo rozhodně vybrat novou kvalitní vanu z kvalitního
          materiálu. Trochu tomu rozumím, tak si dovolím poradit. Podívejte se na vany
          od výrobce https://www.kaldewei.cz/ Používají kvalitní smaltovanou ocel,
          která je odolná proti mechanickému poškození, ale i proti chemikáliím a
          kyselinám. 

  • Mění se také ideální výška umyvadla?

  • Ja teda urcite preferuju klasicke ceske kouhoutky, kde se nemusi michat voda rucne, jedna ledova a druha vrouci, to mi prijde jako nesmysl. Navic dneska uz se delaji nadherne baterie, pokud clovek pouzije treba SIKO slevovy kod tak se da poridit i velice rozumne za dobrou cenu.

  • mun.go

    "... teplá zpravidla z nádrže umístěné na půdě. ... a nebyla proto považována pouze za užitkovou."

    Spíše však

    ... a byla proto považována pouze za užitkovou.

    • Rekl bych destova voda z te nadrze na pude . Tepla asi v dnesnim slova smyslu .. pochybuji , nejvyse vlazna . Ovsem proc to tam maji takhle dost blbe dodnes ... Anglie , to je cele. Tam je tech divnych veci mnohem vic Zamrzli nekdy v 18 stoleti , kdy se snad povazovali za velmoc. A nedokazi pochopit ze uz davno nejsou a nebusou. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit