Přejít na výpis diskuzí

Proč máme po prohýřené noci chuť na hranolky nebo smažák

11.2.2017 22:26
red 9 příspěvků

Každý, kdo se v životě pořádně opil, to dobře zná. Když máte kocovinu, rozhodně netoužíte po jogurtu s müsli nebo celozrnné housce, ale po pořádné porci mastných hranolek, smažáčku či pizze. Napadlo vás někdy, proč to tak vlastně je? Britští vědci tvrdí, že na to přišli. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně na to přišli! Článek totiž především dokazuje, že jogurt, müsli nebo zrní není pořádné jídlo. A já si to vždycky myslel *5*
  • "Britští vědci tvrdí, že na to přišli. ..."
    .
    Ti už toho ale objevili *1*

Já bych pro ně byl asi oříšek. Po chlastu nedostávám hlad. Naopak, nemám na nic chuť. A když druhý den tělo uzná za vhodné, že by to něco chtělo, tak rozhodně nedostanu chuť na to smažené.. To spíš ten jogurt, pepsi a jiné sladké věci
  • Já budu muset přestat se dívat na Českou veřejnoprávní televizi. Doktor mi to zakazuje již delší čas, poté co ji také shlédl a viděl tam opilého Kalouska a to několikráte denně. Mám z ní nespavost, vysoký tlak,cukrovku a pokřivený pohled ( na
    vývoj ve světě).To budou v redakci ČT čumět,až jim Zdravotní pojištovna pošle účet.
  • a tim padem souloz , to je to prave co mi po poradne projete noci chybi. Tedy kdyz uz to posledni pekne prasacky neprobehlo . A to je malokdy .
  • Protože nám chybí sůl (NaCl) - toť vše. Proto také česnekačka, nebo držtková a pod. Doplnit vodui je též nezbytné.
  • To já, když měl kdysi dávno pořádnou kocovinu jsem si přál jenom jedno, být o dva dny starší *1* *1*
    • Nebo o dva dny mladší... :-)
      • O dva dny mladší ani ne, udělal bych opět tu samou chybu, kdy bych potom po ní chtěl být opravdu o dva dny starší *1* *1*
  • xmarek
    Tak to já jsem po jedné šílené noci začal psát: https://goo.gl/iKiiV3 a pak jsem po čase s hrůzou zjistil, že se ty věci začínají nějak plnit. Teroristi, Peníze atd. *1* Řešení? Přestat chlastat nebo se to vyplní všechno a lidi mě kopnou do .... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit