Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť to znáš, Sajmon zuří tak dělá překlepy!
  • víme sajmon, přito v řito *15*
  • Tak to mě napadlo hned po přečtení. Že by se soudruh Ovar Becherovič takhle vyjadřoval o své bývalé spolustranici jedině když měl pořádnou virózu.
  • Ovar Ziegler je věčně ožralej rádobynovinář, přito je všude pro smích.
  • V tu dobu měl zrovna špičku (asi 3 promile), tak nevím.
  • Tvůj kamarád Ovar je veselý chlapík
  • No to, že Semelová je rudá unda, říkal už i Ovar. Nic nového.
  • Zajímavější je toto:

    https://video.aktualne.cz/dvtv/forum/zivot-v-hledacku-vlastni-kamery-karel-kovar-alias-kovy-v-dvt/r~8d3f869a9c7311e7a5d50025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1
  • Já myslím, že Zeman bude mít v brzké budoucnosti co dělat a vysvětlovat. V lednu mu končí imunita a může být klidně obviněn za vlastizradu ( pakčení s Ruskem), maření soudního rozhodnutí( Peroutka), znevažování českých symbolů (šavle na klenotech) a stahování alabamských obrázků, urovnávat spory mezi USA a Ruskem rozhodně nebude *1*
  • To je nechutné stvoření.


    http://ateo.cz/f/images/a/AngelaWilkommen.jpg
  • Není o co stát, lézt mezi takovou chamraď. Člověk by mohl ještě chytit nějakou nemoc, nebo by mohl být okraden. Kromě toho, jsem nikdy neviděl takové množství veselých a bezstarostných potkanů, kteří vůbec neberou ohled na chodce procházející v jejich těsné blízkosti. Z vesela vyskakují do půlmetrové výšky a je to více než nepříjemné. Je na pováženou, že se tato kurážná zvířata v tak velkém množství (minimálně desítky) pohybují v parčíku přilehlém k Bílému domu, tedy v jeho bezprostřední blízkosti. V životě jsem tolik potkanů ve "volné přírodě" neviděl, ani na skládce. Je pravda, že už je to nějaký pátek, co jsem poctil Washington svojí návštěvou, takže tam možná mezi tím zaúřadoval deratizátor a tato "milá" zvířata se tam již nevyskytují, no ale Trump se tam stále vyskytuje, takže nevím.
  • no zatím by se spíše hodila přezdívka "alabamský honič"
  • přéééésně, budou ho přezdívat alabamský žehlič *3*








    PCHE !!!
  • Snad se příště uskuteční schůzka Miloše Zemana a Dolly Buster která přinese mnoho nových neotřelých témat.
  • Jednou bude pan prezident Miloš Zeman urovnávat spory mezi Ruskem, Čínou - Amrdólií, myslím si, že pan prezident Miloš Zeman nenechá amrdólany úplně vyhladit!
  • Největším úspěchem bylo, že Miloš Alabama osobně hovořil s odkoplou bejvalkou Donalda Trumpa, fenomenální. *11*
  • V budoucnosti se stanu přítelem tří prezidentů, amerického, ruského a čínského, kdo to má?” svěřil se Zeman během Dne podnikatelů ČR.


    *15*

    to Mildovi krapet nevyšlo *15*
  • Chrchla tam žere ovar, tlačenku i jitrnice každý den, vždyť je v Pekle na práci, musí se nažrat!
  • V pekle se připravují na příchod Ovara!
  • No nevím, nevím, zda Donald není krvežíznivější, rusáky má naprosto na háku a našeho prezidenta má v zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit