Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou zedření, tak musejí na své jachty zn. Riva kotvící ve Splitu, Zadaru a na Cote d' Azur... jinak by si neodpočinuli... *1*
    • Souhlasím. Ale myslím, že čím déle budou na těch jachtách, tím lépe. Alespoň nebudou vymýšlet zákony a změny zákonů a změny změn zákonů a vytvářet tak chaos a destabilizovat právní řád.

      Člověk žasne, když např. takový poslanec z povolání Benda údajně prohlásil, že má čtyři děti a 120 000 Kč měsíčně je pro rodinu málo a musí si proto přivydělat. *8* Co má říkat takový důchodce, který nemá ani desetinu. No jo, on ale nemusí živit čtyři děti. *2*

      Ono by to mělo správně být tak, že by ti poslanci neposlancovali z povolání, ale měli by to činnost vedle svého zaměstnání. A dostávali by za to jednak náhradu výdajů (cestovné, nocležné, diety, kancelářské potřeby...) a k tomu ještě nějakou přiměřenou odměnu, řekněme 12 000 Kčs za rok. Ušetřily by se peníze ve státní kase, stabilizoval by se právní řád a ušetřila by se ostuda, kterou často svým "rozhodnutím" udělají. *1*
      • Já bych to klidně ponechal jak to je, jen by prostě na konci volebního období měla VŽDY následovat spravedlivá odměna za vykonanou práci - DEFENESTRACE. Napříč politický spektrem...
      • soudruh benda by měl vyjít jako pracující mezi lidi -ještě tam za svůj život nebyl a ta zkušenost mu nesmírně chybí.Na druhou stranu poslouchat žvásty odborářů o tom kterak zubožený živnostník žene do fabriky pro svůj hvězdný výdělek ,tak to je taky síla ,zejména dneska kdy se po Slovakách se množí Madaři,Bulhaři ,a pod. a produktivita klesá a klesá a pokud jsi Čech a dělník tak si někteří jedinci myslí že si děláš bžundu.Nojo když oni nás ti absolventi (a absolventky-pro feministky)humanitních oborů nějak neuživí.Jo kde jsem to slyšel jak nás služby uživí a někteří vyučení jedinci ve strojírenství neví jak vypadá pérovka ,ale je pravdou že na facebooku a wikipedii najdou prý všechno,možná i chleba. *1*
      • Pokud by Benda pobíral důchod "na hlavu" 12 000 Kč, tak bych mu to i věřil.
      • Takhle to fungovalo do roku 1989.Vím co píšu a bylo vše úměrné k velikosti státu.Ne co je tady nastoleno tzv.demokraty bývalými komunisty.
  • Zase jéglovina a plivání na "správnou " stranu ten doitit dělá Tiscali jen ostudu pokud v tom netkví "systém"
    • jéglovina ? a jak se prosimtě nazývá odborně tvé podlé fixlování s bodováním ? *1*
    • tak co sem lezeš ty ruskej zmetku, běž si přefiltrovat sputnik a aeronet. kdo tě nutí to číst, co jsi dokázal ty ?
      • Já jsem dokázal howno a proto budu volit Kalouska
        • lepší kalousek než babiš a končíme protože v agrofertu se probudila hlasovací centrála pro boj s diskuzí na internetu *1* *1* *1*
          • ... tedy diskuzí ... to jsou jen moje stále se opakující kokotiny,
            • *1* *1* *1*
  • Brusel nám může skočit do trenek a obíhat gumu.Už mám těch velmi dobře placených debilů plnou-rektum-
    • Jo jo ne všechno je na EU špatné a zrovna ten bureš má Bruselu plný zuby ale jen když mu štourají jak vykrádá dotace,když mu posílaj prachy tak leze Bruselu do rektálního prostoru,ale co, jedno moudro za druhým , 30% neofašistů volí darebáka co vykrádal dotace ve své domovině na Slovensku ,dneska v ČR a už to zkusil i v Německu v pekárnách.Se mi líbí bijci imigrantů bureš a pitomio a sami jsou migranti a podvodníci ve velkém a zejména voliči čssd co jim přidali 5 Kč do výplaty za slabou kačku tak se můžou strhnout za ty dva vyurinovaný politiky. *1* Jo a kup si český brambory v Čechách podpoříš naše výrobce a prodejce,protože v Polsku mají větší dotace do zemědělství a někteří Poláci skupují brambory v naší domovině a vozí dom na dotace z EU.No jako doktor na to máš ne? *15*
  • Už by se to mohlo změnit. Zákonodárný sbor, který nepracuje 2 měsíce je na nic. Počet poslanců na tak malou zemi je přepich. Všude se optimalizuje jen parlament jde opačným směrem. Proč nemají poslanci 20 dní dovolené tak jako všichni ostatní??? Pokud nepracuješ tak nemáš nárok ani na mzdu. Kdo jiný by měl jít příkladem. Účtování všemožných náhrad v době prázdnin je krádež. *9*
    • No akorát že nejvíc křičí stbák co velké firmy dělí na malé co vykradou dotace z EU a po 5 letech převede zpět ,to je mrhání.Tohohle kradení nebýt,tak by mohli mít všichni 2 měsíce dovolené.
  • chtěl bych se dožít časů kdy tady zavládne Občanská Demokracie (neboli vláda Lidí místo dosavadní vlády stranických d..mentů)

    http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/
    • By se hodilo nejvíc kreatuře burešopitomio,slabostí demokracie je že i absolutní blb má stejný hlasovací právo jako normální jedinec a tohle je ta lepší volba ta druhá je totáč a to už tu bylo a i sůdruh Hitler se dostal demokraticky k moci a fandil mu jak bankéř z jůesej tak šlechtic z Pruska či dělník z Ruska a dokonce i dělník z Německa a co z toho bylo.Nezávislá justice.policie,armáda a zejména v ČR nezávislé státní zastupitelství a parlamentní demokracie funguje dobře,no a rozumný sdělovací média-ale to už je asi moc.
      • i r..tard sajmon koblihář má bohužel právo hlasovat. Ale přece toho blba během voleb nezavřeme do blázince.
      • ... ano i já, absolutní blb Simona, mám stejný hlasovací právo jako normální jedinec
  • co si zvolíte to máte
    • vy rusáci to máte jednoduší, u vás je jedno koho budete volit, vždy vyhraje váš diktátor *1*
      • za blijícího pitomečka? Tak IQ máte v rodině podobné, tak není problém, že......?
        • Zastáváš se kalouse?
          • sajmone?
      • Nevím jak vy Mongolové? MY ČEŠI víme rozhodně koho nevolit,tvého guru Kalouska *1*
        • Jo a jeden migrant ze Slovači co má kradouska plnou hubu si na tom udělal politickej vejvar a pak že víme koho má občan v ČR volit a nevolit.Podotykam že pro mě je každý slušný občan ČR dobrý bez ohledu na národnost a barvu kůže a je alespoň trochu hrdý na náš stát i Evropu a koneckonců i na život na týhle planetě.
      • ... nedivte se mám nervy v kýblu,
        pa Simona
  • Co je to "hnutí"? Jaké ideály svobody, demokracie, humanity nabízí? Řídit stát jako podnik? To je fašismus.
    • ... on totiž každej podnikatel je fašista, viz Schwarzenberg a koncentrák v Letech!
  • A jej, tak nejen Koblihář, ale i Zmrzlinář. *1*
    • Bych mu do tý vyurinovaný huby ještě narval účtenku z eet.Ja su jediný kdo v týhle zemi bude jíst zmrzlinu a ostatní jen na povel-pravil stbák bureš.
      • ... a to jsem prosím chromajzl, prostě rád dostávám do držky.
        • tady někdo krade i to co se ukrádst nedá že falešný kumule a máš rád násilí a bureše viď,ale bacha na každýho jednou dojde i na guru bureše a je vidět jak příznivce asociace neofašistických oberzmr.ů dokáže diskuze rozčílit a to že používáš něco co ti nepřísluší tak v tom je bureš docela dobrej ,ale jen do té doby než totéž používají na něm.
          • víme sajmon, ukrádst
  • I poslanci ANO, mají nárok na odpočinek od voličů, vždyť oni makají. *14*
  • Toho Babiše by už opravdu měli zavřít a nebo alespoň vrátit na Slovensko!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit