Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím že žádný občan není obyčejný, každý je něčím vyjímečný, obyčejní jste možná tak vy komunisti s vaším bolševickým myšlením
  • na Borech otevřeli krám s ruskými specialitami tak chodím tam, kvalita nesrovnatelná, včera jsem obědval chalvu a mňamka *3*
  • zdar BTW co nového v Plzni ? už jsem tě dlouho nepotkal v Kaufu
  • vivat Novorosiija
  • ... děkuji za hlasy, kterých poměr mapuje poměr mezi netupci a tupci v této diskuzi :)))
  • ... asi jak nic nezmění tvou bezbřehou tupost :)))
  • ... aj, ty přitroublý htipálku :)))
  • Je velmi těžké platit daně a být vlastencem v zemi, která má už úplně jinou podobu, než dříve.. a jejíž obecná, životní úroveň je vykoupena a "vyvážena" takřka 20 bil. !!!..dluhem s předpokladem, že dluhový strop se opět navýší a kde daňový systém u obyčejných občanů už dlouhodobě nedokáže udržet to co předvádí jejich "vlády" i co se týká celosvětového vývozu "svobody a demokracie" a kde energetická spotřeba téhle země je nadpoloviční s ohledem na spotřebu všech ostatních zemí světa v celosvětové spotřebě energie i světových surovin..
  • Jakej šel, takovou našel....
  • A Ty, světe div se, tomu uvěříš.. *3*
  • Nehrajeme, jsme *15*
    Trapně se to pokoušíte změnit, nebyly jste, nejste a nebudete nám rovnocenné neb vaše mozková kapacita je až na naprosté výjimky geneticky nedostatečná... *15* *15* *15*
  • Nakoukla jsem. Mužská EGA viděla jsem. Nad mužským EGEm zvítězila jsem.
    To řekla jistá paní Caesarová. Ráda jsem vám doplnila vzdělání.

    Pane já k vaší žádosti o ruku. Jsem dojata. Já bych vařila, prala, uklízela, rodila.
    A vy zatím budete plkat na Tiscali. Kdyby vám proboha došlo pivo tak ihned
    zavolejte ano. Vy Sáhibe! Sultáne! Jsem pro vás dost poslušná manželka? *16* *16*

    Pane Bedřichu, Váš email byl nechutný - Simčo, kurník mám. Hledám slepici. Jsi volná? *16* *16* Zase za měsíc dědečkové ju. Vaše Pussy? Tss,. na to nemáte *15*
  • S ním potom tráví život? I vy vtipálku. *15* *15* *15*
    S ním potom zažívá očistec za což je po smrti odměněna rájem s krásným
    a svalnatým andělem s harfou. *1* *1*
  • Pusinko, jak kdo. Koho si žena vybere jako svého životního partnera, s ním potom tráví život.
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Lex Barker - Old Shatterhand! Byl také Američan. Jako voják Americké armády
    bojoval proti nacistům a byl zraněn.

    Podle vás je to tedy zrůda a vrah. Pak vaše pojmenování bude ještě horší.
  • Pane já! Ach já hloupá. Vy čeští muži jste přeci rození milovníci a romantici. *15* *15*

    Někteří pánové tvorstva například dosud naivně věří že puch alkoholu překryje bonbon.
    V posteli funíte a myslíte si jak dobře jedete. My ženy zatím znuděně koukáme
    do stropu a občas vykřikneme aby vaše EGO neutrpělo.
    *15* *15*

    Pak se otočíte na bok a chrchr. A v hospodě pak říkáte jak si ta vaše užila. *15* *15*
  • Vaší omluvu jsem přijala. *3* *14*
  • američani nejsou národ,je to jenom banda vrahů a zrůd
  • To pusinka:

    Bůh je Bůh a není to ani žena ani muž. Je to prostě Bůh. *3* *3* *3*

    Ke zplození nového jedince jsou třeba dva rozdílní jedince, geneticky rozdílní. A to je zárukou, že nový jedinec bude jiný než otec nebo matka, od každé přebere něco. Pokud by inicioval vývoj nového jedince pouze jeden jedinec, pak by se jednalo o nepohlavní dělení, nový jedinec by byl pouze kopií a zabrzdil by se jakýkoli vývoj. Jsou takoví tvorové, kteří se množí nepohlavně, ale jejich vývoj stagnuje. *1* *1* *1*

    Zajímavé, že 30 sekund trvající tragikomedie v ložnici ženy tolik fascinuj, že veškeré jejich jednání (chování. zdobení se, kroucení vypasovaným zadečkem, štěbetání atd.) směřuje k tomu, aby té tragikomedii dosáhli. *1* *1* *1* *1* *1*

    Život je takový, že jsou třeba ženy i muži, každý přináší pohled trochu z jiné strany a syntesa jejich pohledů teprve vytváří celek. Ano, žena má být rovnocenná partnerka, ani služka ani slepice. Ta tzv. "emancipace" znamená, že žena popírá tuto skutečnost, tuto rovnocennost a snaží si přisvojovat to, co jí v tom partnerském vztahu nepřísluší. *3* *3* *3*
  • To pusinka: *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit