Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vaše starosti na moji hlavu. To snad není možný.
  • Já se domnívám, že se lidé na starých fotografiích neusmívají proto, že nemají čemu a zdá se, že ani proč. *1* *1*
  • Neusmívají se protože tušili jaká budoucnost čeká svět.
  • nejhorší je, když se dnes lidi, hlavně v ČR, ani neumí zasmát/pobavit.. zahleděni sami do sebe a svých často malicherných trablů, stěžující si na věčnou nepřízeň osudu a nevážící si toho, jak dobře se v porovnání s mnoha jinými mají
  • Páč nebyl tak dobrý "sýr"!
  • Na starých fotografiích je zajímavé, jak jsou na nich, i chudí lidé, často i při práci, většinou pěkně oblečeni.

    Tehdy bylo ještě v nedohlednu v každé rodině vlastnictví automobilu, železné krávy, které pořízení a provozování pohltí značnou část rodinného rozpočtu.
  • Máte pravdu.Nikdy jsem se nad tím nepozastavoval ale když se podívám na fotku někdy asi 1910 tak je to pravda.Ale jak uvádíte se dělala jedna fotka třeba za rok a teť jich člověk někdy naseká i za den nevím hafo a pak si teprve vybírá.No nic,když jsme byli opice tak jsme si hráli třeba s kamínky a teť už ve čtyřech letech a i dřív šahá po mobilu ach jó !!!!!
    Nechci být trgét ale už jsem tady myslím i psal jednou jsem objevil epitaf /nápis na hrobě/
    Co jste vy byli jsme i my.Co jsme my budete i vy .
    Co k tomu dodat,člověka nevím ale zamrazí !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit