Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď už je konečně jasné proč čapácký dotační čerpač a pyžamový ožralecký povaleč při svých žvástavých výlevech máchají rukama na všechny strany jak větrný mlýn.

    • KIMCID

      Jsem rád že ty nula z páté cenové nám o tom povídáš.Dal než na obecního blba jsi to nedotáhl.

    • CHACHACHACHA.To se moc povedlo.Lůza se tady zas moc moc vzteká.Je ji líto.Na stole maximálně držková polévka a všude okolo pohoda a bezstarostnost. Nikdy s tím nic neuděláš.Jsi naprosto bezmocný.Odkázaný jen na celoživotní prskání pitomin. A nejkrásnější je ta tvoje naprostá bezmoc.

      • Vztekle tady prskáš ty...

        Když už, tak - dršťková polévka...

        • vanhorne

          Kdyby chlemtal pismenkovou polevku misto te jeho držkove, tak se mu to asi nestalo. 

  • Byla to pana Buonaparte privátní věc a zdejších diskutérů zbytečná starost... 

    • No pokud tam měl schovanou mapu s plánem bitvy, řekl bych že to byla starost, aspoň tehdy, minimálně půlky Evropy....😯

  • Jestli ten důvod nebyl jiný...."hromská skleróza, kam jsem zase dal tu peněženku...?"🙂

  • GregorMoldavit

    Podívejte se na fotky Stalina, včetně toho v čele hrůzného pomníku na Letné, a v oné době lidí kolem něho. Ti už měli jen jeden důvod, napodobovat Napoleona.

  • No co, stál mu ocas...

    • inu on se ten jeho úd ,v erigovaném stavu dlouhý 3 cm dochoval,před asi 10-ti léty jsem ho viděl v Barry-Lynn aukci v USA,vyvolávací cena 5000 USD.Uvažoval jsem,že ho koupím,ale nebyl jsem si zcela jist pravostí,a navíc za ty prachy toho bylo jaksi málo, takže ho teď má nějaký fanda ve sbírce.

  • vanhorne

    Bonaparte's lekar v pametech uvadi, ze Boney trpel zvlastnim syndromem, ktery se projevoval nutkanim prave ruky periodicky sjizdet do rozkroku. Proto mu doporucil aby si ji strkal za vestu. Je pravdepodobne, ze stejne postizeny byl i M. Jackson, ale ten se s tim nijak netajil.

  • Židozednářské gesto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit